Alto Mail İle Tüm Mail Hesaplarınız Tek Bir Uygulamada

1
263

Bir zamanlar çok popüler olan AOL tarafından çıkarılan Alto Mail tüm mail hesaplarınızı tek bir uygulamada toplamayı amaçlıyor. Bu sayede birden fazla mail uygulaması kullanmak yerine tek bir uygulama ile tüm mail hesaplarınıza ulaşabileceksiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

İlk aşamada tüm mail sunucularını desteklediğini söyleyemeyiz. Başlangıç olarak Google, Outlook, Yahoo, ICloud ve AOL Mail hesaplarını desteklemekte. Uygulamanın güzel bir yanı ise var olan mail uygulamalarının güzel olan özelliklerini de kullanıyor. Google Inbox ile kullanıcılara sunulan uygulamayı kullanmayı kolaylaştırıcı yönleri de içerisinde bulunduruyor. Bu durum uygulamayı iki yönden daha iyi yapıyor. Hem kullanıcıları alışkanlıklarından uzaklaştırmıyor hem de tekerleği yeniden icat etmiyor.

Modern mail uygulamalarında görmeye alıştığımız çoğu özelliği içerisinde barındırıyor. Bu açıdan bakıldığında çoğu mail uygulamasının güçlü yanlarını içerisinde barındırıyor. Mesela Outlook uygulaması içerisinde yer alan sadece ek içeren mailleri arayarak fotoğraf barındıran maillerinizi tüm maillerinizde gezinmek zorunda kalmadan bulabilirsiniz.

Buna benzer Google Inbox içerisinde yer alan mail filtreleme yapısını da içerisinde barındırıyor. Bu özellik Google Inbox‘ı diğer mail uygulamalarına göre öne çıkarıyordu. Inbox’ın mailleri filtrelemesi sayesinde uçuşlarınıza alışveriş faturalarınıza yada etkinliklerinize rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bunlara ek olarak içerisinde bir yapılacaklar listeli yapısını da barındırıyor. Genel olarak bakıldığında karşımıza yepyeni bir şey sunmuyor. Var olan uygulamaların beğenilen yanlarını bir arada toplayıp bu uygulamaları kullanan tüm kullanıcıları da farklı uygulamalar yerine tek bir uygulama kullanmaya davet ediyor. Kullanıcıları davet ederken de var olan alışkanlıklarına devam etmelerini sağlıyor.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Google Play' den İndir
Google Play’ den İndir

Apple Store' dan İndir
Apple Store’ dan İndir

 
 
 
 

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

 1. Hello there,

  My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at hdteknohaber.com promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

  We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
  .
  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  Aly

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz