Telefonların parasının neredeyse araba fiyatlarına yaklaştığı bu zamanlarda 5 dolara satılan NoPhone bütün dikkatleri üzerine topladı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Tamamiyle plastik olan telefon, aslında bir telefon sayılmaz bile. %100 plastik olan bu telefonun bataryası yok, görüntülü aramayı geçtik arama bile yapamıyor.Ancak şimdiden 4 bin adet satıldı bile

Online bağış sitesi “Kickstarter” ın piyasaya sunduğu ürünlerden biri olan bu telefon kullanıcılara herhangi bir telefon özelliği sunmuyor. Akıllı telefonlarla tek benzerliği görünümü olan NoPhone‘ un 5,10 ve 15 dolarlık versiyonları bulunuyor.

nophone-selfie

Biraz da bu üç modele değinecek olursak 5 dolara satılan”NoPhone Zero” modeli kullanıcılara hiç birşey vaad etmiyor. 10 dolarlık modelde ise sahte tuşlara ve girişlere sahip olabiliyorlar. 15 doları verdiklerinde ise arkasında bir ayna yer alan “NoPhone Selfie” yi satın alabiliyorlar.

Kickstarter da başlatılan kampanya ile satışa sunulan bu telefonlardan şimdiye kadar 18 bin dolar bağış toplanmış. 4 binden fazla satılan telefona dünyanın her tarafından talep geldiği söyleniyor.

Aslında ürünün, insanların akıllı telefon bağımlılıklarına dikkat çekmek için piyasaya sürüldüğü belirtiliyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz