Sevdiğiniz bir parçanın ilk olarak nerede çoğaltıldığını, bu parçanın kaç kişi tarafından cover’landığını ve hatta kaç tane remix’inin yapıldığını öğrenmek için kullandığımız bir nevi müziğin DNA’ sını ayrıştıran uygulama olarak da adlandırabileceğimiz WhoSampled uygulaması bu hafta Spotify uygulaması eklentisi ile guncellendi.
WhoSampled kendi blokundaWhoSampled iPhone uygulamasının Spotify entegrasyonu ile yeni bir sürümünün yayınlanıyor olmasından memnuniyet duyduklarını belirtti.

Uygulama Spotif’ ın 75 milyon aktif kullanıcısına kendi kütüphaneleri ve çalma listeleri içinde şarkıların detayını araştırma keyfi yaşatıyor.
WhoSampled uygulamasında halihazırda Youtube entegrasyonu var ancak Spotify‘ ın kutuphanelerini kullanarak kendi müzik arşiv kataloğunu doldurmayı hedefliyor.
Bu entegrasyon sayesinde Spotify hesabınızda giriş yaptığınızda, listelerinizde daha fazla bilgi bulacagınız şarkıları vurgular. Tıkladığınızda şarkı ile ilgili tüm detay bilgilere erişebiliyor olursunuz.  Ayrıca istediğiniz herhangi bir şarkı için arama yapabiliyor durumunda olursunuz.

WhoSampled, Spotify Uygulaması ile Entegre Çalışmaya Başladı
WhoSampled, Spotify Uygulaması ile Entegre Çalışmaya Başladı

Eğer sizde sevdiğiniz şarkıların nasıl oluştuğunu, kim tarafından söylendiğini kaç kişi tarafından okunduğunu bilmek istiyorsanız, Spotify desteği ile çok büyük bir müzik arşive sahip olacak bu uygulama çok keyifli ve faydalı olacaktır.
WhoSampled iPhone uygulamasına  App Store üzerinden erişebilirsiniz.
Bu yılın sonlarına doğru Spotify entegrasyonunun Android versiyonlarına da yapılmasını bekliyoruz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz