Kısa süreli videolar paylaşmamızı sağlayan Vine uygulaması artık Apple Watch’ da kullanabilir durumda.
Kısa bir süre önce arama özelliklerinde güncellemeye giden Vine; güncel değişikliklerle birlikte artık Apple Watch üzerinde kullanılabilir durumda olduğunu duyurdu.

Yukarıdaki kısa Vine videosunda görüldüğü üzere; artık telefonunuzun içindeki uygulama bileğinizdeki akılı saatiniz Apple Watch’ da.
Apple Watch içindeki Vine uygulamasının tüm özelliklerini kullanamıyorsunuz. Buradan favorilere eklenmiş veya seçilmiş videolar görülebilir, beğenme ve revine işlemi yapılabilir.
Küçücük ekran üzerinde videoları resimleri gördüğünüz ölçüde izleyebiliyorsunuz. Ekran küçük olduğundan görüntü kalitesini de tahmin edebiliyorsunuz.

Vine Apple Watch' da. Ekran Görüntüsü
Vine Apple Watch’ da. Ekran Görüntüsü

Son zamanlarda giyilebilir cihazların artması ile birlikte; telefonda yapılan çoğu işlem akıllı cihazlarda yapılabilir duruma gelmeye başladı.
Bankacılık işlemleri bile akıllı saatlerden yapılmaya başlandı.
Kullanıcılar akıllı telefondan uzakta kalsalar bile; telefonda yaptıkları bazı rutin işleri bu akıllı giyilebilir cihazlarda yapabilir durumda olmaya başladılar.
Yeni geliştirme ile birlikte Vine yeni bir özelliğe daha kavuştu. Tinder uygulamasına benzer şekilde ekranı sola kaydırabiliyorsunuz. Ekranda izlediğiniz bir Vine’ ı sola doğru ekrandan kaydırdığınızda Vine uygulamasının önerdiği Vine videolarını göreceksiniz.
Vine uygulamasının Android, iOS ve Windows versiyonlarını indirmek için linkini ziyaret edebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz