Twitter Kullanıcılarına müjde Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian‘ ın önerisi ile geliyor.
Ünlü İngiliz model  Kim Kardashian yayınladığı bir Tweet mesajında (Bu yazıyı yazmamızdan sekiz saat önce) Twitter’a bir mail attığını ve gönderilmiş bir Tweet’in düzenlenmesi seçeneğinin eklenmesi gerektiği fikrini ilettiğini belirtti.
 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Bu yayınlanan tweet’i bir anda binlerce kişi retweet yaptı ve favorilerine ekledi. Bununla yetinmeye kullanıcılar, Tweet’e; CEO Jack Dorsey‘i de ekleyerek yanıtlar yazdılar ve en üst yönetimde bir farkındalık yarattılar.  


Bu durum karşısında sessizliğini bozan Twitter CEO‘su  Jack Dorsey de cevap yazdı. Ünlü yıldıza “Süper Fikir, bu yeni özelliği en hızlı ve kolay şekilde yapmanın bir yoluna bakacağız” diyerek müjdeyi verdi.
 

Twitter’ın en üst seviyesindne gelen bu cevaba ünlü magazin yıldızı teşekkür etti.  


Not: Aslında Twitter yönetimi daha önce bu seçeneği düşünmüşlerdi. Ancak bir Tweet paylaşıldıktan sonra binlerce kişi tarafından retweet ediliyor ya da favorilerine ekleniyor. İlk tweet’i atan kullanıcı tweet içeriğini değiştirip bambaşka bir şey yazabilir endişesi ile bu adımı atmaktan hep geri durdular. Ancak benzer sosyal platformlara baktıklarında edit (düzenleme) seçeneğinin olduğunu ve olası risklerin bu kapsamda es geçtiği düşüncesi son zamanlarda yaygın olmaya başladığı gelen haberler arasında.
Kim Kardashian

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz