Twitter tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da Neowin.net‘ e dayandırdığımız bu haberimize göre Twitter “Favorilere Ekle” yerine Facebook’ da olduğu gibi “Beğen” tuşunu getirmeye hazırlanıyor.
Bugüne kadar Favorilere Ekle butonunun işlevinin açıklamaya çalışan Twitter; beğendiğiniz Tweet’leri listeleyebileceğiniz adres olarak tanımlıyordu.
İşlem olarak Favorilere Ekle ancak yapılan işlem Beğen olarak geçiyordu. Bu karmaşayı gidermeye çalışan Twitter, işlevine uygun olarak işlem adının da Beğen yapmak istiyor.
Neowin.net bu haberini Twitter’ dan geldiğini öne sürdüğü bir task’ın ekran görüntüsü ile gündeme getirdi. İşte tüm bu haberlerin ortaya çıkmasına neden olan ekran görüntüsü.
Twitter Favorilere Ekle Yerine "Beğen" Tuşunu Getiriyor
Gösterilen ekran görüntüsünde bu iş halen daha tamamlanmamış (open statüsünde) görünüyor. Bittiğinde Twitter’ dan açıklama gelmesini bekliyoruz.
?  Twitter Favorilere Ekle Yerine “Beğen” Tuşunu  mu Getiriyor?

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. bu mecralar sürekli birbirlerinin özelliğini alıp kendine uyarlıyor. facebook twitter dan hashtag olayını aldı, facebook linkedin den profil etiketleme özelliğini aldı, twitter facebooktan doğum günü kutlama olayını aldı, doğrulanmış profiller, hepsi birbirinden alıyor birşeyleri.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz