Büyük bir merakla 17 aralıkta vizyona girmesi beklenen Star Wars serisinin yeni filmi, “Star Wars: Güç Uyanıyor” şerefine Facebook kullanıcılarıa profil resimlerini kötülüğü temsil eden kırmızı ışın kılıcı ve ya Luke Skywalker?ın mavi ışın kılıçlarıyla süsleme imkanı veriyor.
Facebook?un aracı, kullanıcılara ışın kılıcını profil fotoğraflarında nerede konumlandıracaklarını seçme şansını da veriyor.
Tüm dünyada büyük hayran kitlesine sahip Star Wars serisi sosyal medya da da etkisini göstereceğe benziyor.
Peki profil resminizi nasıl değiştireceksiniz ve nasıl görünecek

Star Wars şerefine Facebook profil resminize ışın kılıcı ekleyebiliyorsunuz
Star Wars şerefine Facebook profil resminize ışın kılıcı ekleyebiliyorsunuz

Tarafınızı seçmek ve profil fotoğrafınızı geçici olarak değiştirmek için (eğer Facebook?un bildirimi otomatik olarak karşınıza çıkmadıysa) burayı ziyaret edebilirsiniz. Açılan sayfada seçenekler arasında yer alan istediğiniz Star Wars?ı işaretleyerek tarafınızı seçip fotoğrafınızı geçici süreyle değiştirebilirsiniz ya da Star Wars resmi Facebook sayfası üzerinden paylaşılan gönderinin altındaki ?Şimdi Dene? butonuna butonuna tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca süre de tanımlayabiliyorsunuz(1 saat,1 gün, 1 hafta).Belirttiğiniz süre tamamlandıktan sonra profilinizi eskisi gibi görünecektir.
Star Wars serisi yedini film fragmanına buradan erişebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz