Dünyanın en popüler ve en çok kullanılan müzik servislerinden olan Spotify‘ ın kullanıcı sayısının 30 milyona ulaştığı öğrenildi.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Geçtiğimiz günlerde müzik servisi dünyasına Apple Music‘ in de katıldığını bu haberimizle duyurmuştuk. Apple Music‘ le ciddi bir rekabet yaşanması beklenen Spotify, şimdilik müzik servisi sektöründe başı çeken şirketler arasında. Yapılan resmi açıklamaya bakılacak olursa geçtiğimiz iki ay içerisinde 2 milyon kullanıcı daha kazanarak 30 milyon kullanıcıya erişen Spotify müzik servisi sektöründe birinci sırada bile diyebiliriz.

Bu bilgilere dayanarak Spotify’ ın dünya genelindeki en çok tercih edilen müzik servisi olduğunu rahatlıkla söylerken, tabi bu başarının da nedenine de bakma gerekir. Spotify kullanıcılarının ne istediğini çok iyi biliyor ve kullanıcılara onların vazgeçemediği özellikler sunuyor. Özellikle çevrimdışı olarak sağladığı müzik hizmeti bütün kullanıcıları arasında en beğenileni diyebiliriz.

Apple Music‘ in de müzik servisi hizmeti vermeye başlamasıyla Spotify‘ ın ilk sırayı kaptırmamak için ne gibi yenilikle sunacağını ise merakla bekliyoruz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz