Siftery – Hangi Şirket Hangi Teknolojileri Kullanıyor

0
888

Teknoloji firmaları büyüdükçe farklı teknolojiler kullanmaya başlıyorlar. Bu teknolojileri kimileri kendisi geliştiriyor kimileri dışarıdan hizmet alıyor. Genel olarak bakıldığında ise benzer işleri yapan firmalar yada benzer problemleri yaşayan firmalar, sorunları aşmak için çeşitli araçlar kullanıyorlar. Bu noktada özellikle girişimcilerin en merak ettiği konuların başında gelen şey şu:

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Firmalar hangi ürünleri / teknolojileri kullanıyorlar?

Bu soruya çok geniş kapsamlı cevap veren, aynı zamanda yeni bir girişim olan Siftery; harika bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Lansmanı yeni yapılan proje; firmaların hangi ürünleri kullandığını, bir ürünü hangi firmaların kullandığını çok güzel bir şekilde sunuyor.
Apple hangi ürünleri kullanıyor? Microsoft hangi ürünleri kullanıyor? Cacık Sever hangi ürünleri kullanıyor? En köklü firmalardan yeni girişimlere kadar kimin hangi teknolojiyi kullandıklarını inceleyebiliyorsunuz.
Geniş bir kategori yapısına sahip bu projede istediğiniz ürünü kategorisine göre bakarak hemen bulabiliyorsunuz. Şu aşamada 17 ana kategori ve bunun altında çok sayıda alt kategori mevcut.
Mesela veri tabalarından  “Oracle Database” i hangi firmalar kullanıyor?
Aşağıdaki listede görüldüğü üzere tanıdığımız büyük firmalar başta gelmek üzere şu aşamada toplam  1368 müşteri bu ürünü kullanıyor. Resme tıklayarak detayına gidebilirsiniz.
Orcale Veritabanını Kimler Kullanıyor
Şirketiniz (Sitenizin) mail adresi ile giriş yaptığınız zaman; sizin şirketinizin de hangi teknoloji ürünlerini kullandığını belirtebilirsiniz.
Cacık Sever Hangi Teknoloji Kullanıyor
Cacık Sever olarak kullandığımız teknolojileri yavaş yavaş eklemeye başlıyoruz biz de.
14 kişilik bir ekip ile yola çıkan Siftery; İşletmelerin yazılımları daha iyi keşfetmesini, satın almasını ve kullanmasını sağlamak üzere projeye başladıklarını belirtiyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz