PayPal hem daha modern bir görünüme geçmek hem de yeni özellikler eklemek için bugün IOS ve Android uygulamalarını yeniledi. Şuan için daha mağazalara yeni versiyon eklenmiş değil. Ancak Android için yeni versiyonu APK olarak APKMirror‘dan indirebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Güncellemenin gün içerisinde mağazalara gelmesi bekleniyor. Bu güncelleme sonrasında kullanıcılar çok daha kolay bir şekilde hem transfer yapabilecekler hem de kullanıcı ayarları üzerinde değişiklikler yapabilecekler. Bu güncelleme ile hedeflenen başlıca durum kullanıcı deneyimini iyileştirmek üzerine. Bu sebeple değişiklik en çok arayüzde kullananların karşısına çıkacak. Daha farklı kullanımı kolay ikonlar ve değiştirilen yazı fontlarıyla da kullanıcı deneyimini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Yeni güncelleme ile ana ekrandan kolaylıkla bakiyenizi, ödemelerinizi ve ayarlarınızı düzenleyebileceksiniz. Geçmiş transferlerinizi kolaylıkla izleme imkanı sağlayacak yeni güncelleme ile son üç yıl içerisindeki hareketlerinizi kontrol edebileceksiniz. Buna ek olarak Android kullanıcıları ödemelerinde parmak izi ile de doğrulama imkanına sahip olacaklar.

Bunların dışında uygulamanın ana ekranında sabit bazı tuşlarda bulunuyor. Bu tuşlar sayesinde kolaylıkla para gönderip alınabilecek. Bununla birlikte mağazalarda rahatlıkla ödeme yapabilmek için de sabit bir tuş ana ekranda yer alıyor. Bunlara ek olarak mağaza kartları da uygulama içerisine eklenebilmekte. Ayrıca bazı ülkelerde yemek siparişi için de uygulama kullanılabilir olacak.

Bu yeni güncelleme ile göze çarpan bir diğer yenilik PayPal kullanıcılar artık sadece kendi kayıtlı olduğu ülkenin dışındaki ülkelerin de kartlarını sisteme ekleyebilecekler.

Bu yeni tasarımın dışında PayPal özelleştirilebilir yeni platformunu da tanıttı. Anlatılanlara göre PayPal 145 farklı pazarda hizmet vermekte. Bu pazarlardan 26 sı için özelleştirilmiş bir platform ile birlikte 17 farklı dilde de destek veriyor olacak. Bu sayede özelleşmiş altyapı sayesinde bu pazarlara özel çözümler de uygulama içerisinde yer alacak.

Sanal ödeme sistemleri büyük bir hızla nakit ödeme sistemlerini geçmeye devam ediyor. Bu pazarda da PayPal neredeyse en güçlü aktörlerden biri. Bu noktadan bakıldığında kullanıcıların nakit akışlarına göre özelleşmeye çalışıyor olması hiç de garipsenecek bir durum olarak gözükmüyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz