1989 dan bu yana başarısına tanıklık ettiğimiz ve 5 kez Oscar adayı olup bu ödülü hiç kazanamayan Leonardo Wilhelm DiCaprio’nun Oscar karnesi merakla bekleniyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Bugüne kadar hiç Oscar ödülü alamayan ünlü ABD’ li oyuncu Leonardo DiCaprio’nun bu talihsizliğini göre oyun geliştircileri, bu durumu bir bilgisayar oyununa konu aldı.

Leonardo DiCaprio'nun Oscar Macerası Oyun Oldu
Leonardo DiCaprio’nun Oscar Macerası Oyun Oldu
Leonardo DiCaprio'nun Oscar Macerası Oyun Oldu
Leonardo DiCaprio’nun Oscar Macerası Oyun Oldu

1990’ların bilgisayar oyunlarını andıran ‘Leo’s Red Carpet Rampage‘ isimli oyunda engelleri aşan oyuncular 41 yaşındaki aktörün bir türlü kazanamadığı ödüle ulaşmasını sağlıyor.

Oyun demosunu videodan izleyebilirsiniz.

41 yaşındaki oyuncu 4 defa En İyi Oyuncu dalında aday olmuş, bir kez ise En İyi Yardımcı Oyuncu dalında Oscar’a aday gösterilmişti. DiCaprio her seferinde hüsrana uğrayarak Oscar kazanamamıştı.

5 kez Oscar adayı olup bu ödülü hiç kazanamayan Leonarda DiCaprio, Diriliş(Revenant) filmindeki rolü ile kazandığı Altın Küre ödülü ile bu kez Oscar için de akademiye  işareti verdi. Bu yıl 88. düzenlenecek 2016 Oscar ödülleri için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 2016 Oscar ödülleri şubat ayı sonunda sahiplerini bulacak. Başrollünde Leonardo DiCaprio’nun oynadığı Revenant filmi 12 dalda Akademi Ödüllerine aday gösterildi. DiCaprio bu filmdeki rolü ile bir kez daha Oscar için yarışacak.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz