Her yerde,  herkes için,  ücretsiz ve dünya standartlarında bir eğitim sağlama vizyonu ile yola çıkan Khan akademi; tüm eğitim videolarını içinde barındıran Android uygulamasının beta versiyonunu yayınladı.
Kar amacı gütmeyen Khan Akademi bugüne kadar matematikten bilime, bilgisayar biliminden tarihe kadar hemen hemen tüm alanlarda yaklaşık olarak 5.000 eğitim videosu hazırladı.
Hazırlanan tüm bu eğitim videoları, yeni yayınlanan Android uygulaması ile basit bir ara yüz eşliğinde tüm kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunuluyor.
Khan Akademi - Tüm Eğitim Video'larının Yer Aldığı Android Uygulaması Çıkardı
Khan akademinin web sitesi de kullanıcı dostu olarak hazırlanmış. Buradan da alan ve konu seçerek ücretsiz bir şekilde eğitim videolarını izleyebilirsiniz.
Web sitesinin yanında Khan Akademi’ nin YouTube kanalına girerek de tüm videoları inceleme şansınız var.
Yayın hayatına yeni başlayan uygulama üzerinden eğitim videolarını izlerseniz bir kaç ayrıcalığa daha sahip olabilirsiniz. Buradan izleme geçmişinizi inceleyebilir, izlemek isteyeceğiniz eğitim videolarını sonra izlemek üzere listeye koyabilir, izlediğiniz  videoları indirebilirsiniz. Çok daha planlı ve düzenli bir biçimde eğitimi alabilirsiniz.
? Khan Akademi Web Sitesi [Tıklayabilirsiniz]
? Khan Akademi Android Uygulaması İndir [Tıklayabilirsiniz]
? Khan Akademi YouTube Kanalı [Tıklayabilirsiniz]
 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. Eğitim veren uygulamalar genelde ücretli oluyor. Ve ücretler de normal değil. Saat başına onlarca dolar alıyorlar. Bu akademiyi inceleme fırsatım oldu. Videolari çok başarılı. Ie de bile sorunsuz çalışıyor. Çok karmaşık bir yapısı yok. Normal webden izlemek çok rahat. Uygulama haline getirmiş olmaları yönetim açısından çok iyi olmuş. Nerde kaldığınızı ne izlediğinizi ve ne izleyeceğinizi çok rahat planlayabilirsiniz. Genel olarak çok başarılı. Daha çok konuda daha çok video yüklemelerini umut ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz