Java Day Istanbul yazılım konferansı için çok az bir süre kaldı. Tüm gün sürecek yoğun bir program ve keyifli bir etkinlik sizleri bekliyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Java Day Istanbul

Java Day Istanbul 2017 yazılım konferansı 1 keynote, 36 konuşmacı, 5 paralel oturum ile 22 gönüllü Istanbul Java User Grup üyesi ve sponsorların desteği ile 6 Mayıs 2017 tarihinde Dedeman Bostancı Otel‘de gerçekleşecek.

Konferans Programı Açıklandı.

Google, Elastics, Red Hat, Oracle gibi global markalardan olduğu gibi; Peak Games, İyzico, Turkcell, Hürriyet gibi Türk teknoloji şirketlerinden yöneticiler de konuşmacı olarak konferansta yer alıyor. “Usable Software Design” konusu ile Alexandru Bolboaca keynote konuşmasını yapacak. Programı incelemeyi unutmayın!

Kimler Katılıyor?

Java Day Istanbul yazılımcılar, teknoloji şirketleri ve girişimciler arasında etkin bir ağ kurulmasına olanak sağlıyor. Bu yıl 500 üzerinde katılımcıyı ağırlayacak olan etkinlikte IT ve yazılım sektörünün önde gelen isimleriyle tanışma imkânı yakalamanız mümkün!

Ücretsiz Full Stack Programı Devam Ediyor.

Full Stack Developer eğitimleri hızla devam ediyor. Nisan ayı itibari ile sadece Java Day Istanbul konferansına katılanlar için online (40 saat ) çeşitli konuları içeren dopdolu eğitimler vermeye devam ediyor. Kayıt olmak için geç kalmadınız. Tüm oturumlar kayıt altına alınmakta ve kullanıcılar ile paylaşılıyor.

Gelişmelerden Habersiz Kalmayın!

Teknoloji hızlı gelişiyor, en son gelişmelerden haberdar olmak için Java Day İstanbul 2017?ye katılmak harika bir fırsat.

Facebook ve Twitter sosyal medya hesaplarından konferans günü boyunca canlı yayın videoları ve duyurular yapılacak.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz