İTÜ Çekirdek: Girişimcilik Ekosistemi

0
172

İTÜ Çekirdek Girişimcilik Ekosistemi; teknoloji tabanlı yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-up?lar için doğru adres!

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Çağımızın itici gücü olan girişimcilere cesaret verme, destek olma, yol gösterme misyonu ile birlikte; ön kuluçka, hızlandırıcı, BIG BANG ve kuluçka etapları ile bir girişimcinin tüm ihtiyaçlarını ön gören bir ekosistem.

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Genel kategoriye ek olarak farklı disiplinleri bir araya getirerek Bulut Bilişim ve Otomotiv Teknolojileri?ne özel kategoriler ile yenilikçi ve başarılı girişimlerin doğmasına olanak sağlar.

İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2011 yılında kurulan İTÜ Çekirdek; şu anda vizyonu girişimcilik ekosistemine katkıda bulunmak olan İTÜNOVA TTO tarafından da büyük bir güçle desteklenmektedir.

Aynı zamanda pek çok dev kurumun ve sayısız jüri, mentor, eğitmenin emeğinin bir arada bulunduğu eşsiz bir sinerji örneğidir.

İTÜ Çekirdek ile ilgili detaylı bilgi almak için linkini ziyaret edebilirsiniz.

İTÜ Çekirdek: Girişimcilik Ekosistemi

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz