İndir Kazan – Mobil Uygulaması

0
651

İndir Kazan uygulamasını kullanarak, uygulama indirip, oynayıp, yorum yapıp para kazanabilirsiniz. Daha önce uygulama ile ilgili yazdığımız yazıyı linkinden inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Uygulamanın kısa sürede hızlıca yayılmasının ardından; uygulama sahiplerine erişerek detaylı bilgi almaya ve güncel istatistikleri öğrenmeye çalıştık.

İndir Kazan Nedir?

Ek iş, Ek gelir yapmak isteyenler için nakit akışı sağlayan en iyi uygulamalardan birisi indirkazan.net. Edindiğimiz son bilgilere göre; Türkiye’de her geçen gün kitlesini büyütmeye devam eden indir kazan son günlerde 40.000 aktif üyeye erişmiş ve her geçen gün bünyesine yeni üyeler katmaya devam etmektedir.

İndir Kazan Nasıl Çalışıyor?

Uygulamayı kullanarak; uygulama indirip, oynayıp, yorum yapıp para kazanabilirsiniz.
Kazanılan ücretler her ayın ilk haftası eğer bakiyeniz 20 TL üzerinde ise hesabınıza gönderiliyor. Referans olduğunuz her üyenin kazancından 10% pay alıyorsunuz.

İndir Kazan İle Nasıl Kazanırsınız?

İndir Kazan uygulaması üyelerine dört şekilde para kazanmayı sunuyor.

  • İndir Kazan
  • Yorumla Kazan
  • Oyna Kazan
  • İzle Kazan

İster uygulama indirerek, ister yorum yaparak, ister 3 dakika oyun oynayarak, isterseniz de sadece 32 saniye oyun videosu izleyerek nakit para kazanabilirsiniz. Video izlemede limit konulmamış. İsterseniz tüm gün izleyin ve nakit kazanacağınız parayı arttırabilirsiniz.

İndir Kazan uygulamasının bir diğer farkı da; ücretleri hediye kartı, bonus, kupon gibi seçeneklerle ödemez. Üyelere direkt nakit para ile ödeme yapıyor. Ödeme hakkı kazandığınızda vereceğiniz hesap numaranıza ödemeniz anında gönderiliyor.

Uygulamayı indirerek deneyimleyebilirsiniz.

Uygulamanın web adresini ziyaret edebilir veya Google Play‘ dan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz