Karabük Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Kulübü?nün bu sene üçüncüsünü düzenlediği Programlama Günleri etkinliği, 26-27-28 Şubat tarihlerinde düzenleniyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

III. Programlama Günleri Etkinliği Tanıtımı

Programlama Günleri, 2013-2014 eğitim-öğretim döneminde 26-27-28 Şubat günlerinde kulübümüz tarafından ilk kez düzenlenmiş bir etkinliktir. Etkinliğin amacı,kendilerini yazılım sektörüne atmak veya başlamak isteyenlere yönelik gündemdeki popüler programlama dilleri hakkında bilgi vermektir.Dillerin kullanım alanları ve içerikleri hakkında genel bilgiler verilen bu etkinlik sayesinde okulda görülen yazılım bilgileri dışında öğrencilerin ufkunu genişleterek sektörde kullanılan çözüm yollarını göstermeyi hedeflemekteyiz. Bu sene üçüncüsünü düzenleyecek olduğumuz etkinliğimize Türkiye’nin dört bir yanından üniversite öğrencisi arkadaşlarımız katılım sağlayacak. II.Programlama Günleri’nde tekil kişi olarak 650 kişiye ulaşan kişi sayısını, bu sene en az 1000 kişi olarak düşünmekteyiz.
Etkinlik ile ilgili detaylı bilgilere erişmek için linkini ziyaret edebilirsiniz.
21 Konuşmacı, 16 Sunum’ un yer aldığı ve 5 Workshop’ ın düzenleneceği III. Programlama Günleri’ne ücretsiz kayıt yapıp gidebilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz