Yeni yılın gelmesiyle akıllı saat piyasasında ki hareketlilik arttı. Hepimizin yakından tanıdığı teknoloji şirketi HP ve Amerikalı tasarımcı Isaac Mizrahi ortaklığıyla hazırlanan akıllı saatin tanıtımı yapıldı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Hazırlanan bu akıllı saat analog saatlerden ayırt etmesi zor ve bir o kadar da şık bir tasarıma sahip. Kadınların çok hoşuna gidecek bir tasarıma sahip olan saat  Swarovski taşlarla kaplı olduğundan çok ilgi çekeceğe benziyor.

Analog saatlerden ayırt edilemeyecek bir tasarıma sahip olan bu saat de yer alan ve şeffaf bir ekran vazifesi de gören cam  akıllı saat sınıfına girmesini sağlayan özelliği diyebiliriz. Bu cam şeffaf ekran, kadran sayesinde aktifleştirilebiliyor.

HP’ nin Swarovski taşlarla kaplı bu akıllı saati iOS 8 ve üstü, aynı zamanda Andrpid 4.4 ve üstü sürümlerin yer aldığı akıllı telefonlarla da eşleştirilebiliyor. Akıllı saat Bluetooth sayesinde akıllı telefona bağlanabilirken aynı zamanda gelen aramaları , mesajları ve e-postaları gösterirken üzerinde yer alan pedometre sayesinde atılan adımları sayabiliyor.

Analog bir saat gibi kullanıldığında bir yıla kadar pil ömrü olan saatin, akıllı saatlere özel teknolojik özellikleri kullanıldığında pil ömrü beş güne kadar kısalabiliyor. Akıllı saatin gümüş ve altın tonlarında paslanmaz çelik kasaya sahip iki modeli bulunuyor.

Kadınların çok hoşuna gidecek değiştirilebilir kayış özelliğine sahip saatin siyah, beyaz, pembe, mavi ve açık gri renklerinde kayış seçenekleri de bulunuyor. Akılı saatin fiyatı 250 dolarken kayış satın almak istenildiğinde kayışlar içinde 40 dolar ödenmesi isteniyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz