Türkiye’ nin önemli girişimlerinden biri : Hesapno.com
HesapNO.com temel olarak müşterilerinizin veya sizin hesap bilgilerinize çabucak ve pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlar.
Hesapno.com ile şahıs veya firmalar hesap bilgilerini kendilerine özel bir web sayfasına kaydederek yönetebiliyor.
Kayıtlı olan ödeme bilgileri e-posta ya da SMS aracılığıyla üçüncü kişilerle paylaşılabiliyor. Böylece tüm hesap bilgileri bir arada tutulabiliyor ve kolaylıkla paylaşılabiliyor.
Mobil uygulaması bulunmayan hizmetin web adresi ise mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışıyor.
Giriş yapan kurum ve kişiler kendi kullanıcı adlarıyla başlayan bir sub-domain’ e sahip oluyor ve artık bu adresten tüm hesap bilgilerini listeleyebiliyorlar.
Giriş yaptıktan sonra adresiniz – > kullanıcı_adınız.hesapno.com
Hesapno.com Güvenli Mi?
Kişi veya kurum olarak tüm ödeme bilgilerinizi çok güzel bir arayüz ile sunabilir, tek bir elden yönetebilir, istediğiniz takdirde ekleme kodunu alarak bu bilgileri sitenizde de gösterebilirsiniz.
Sistemde önemli miktarda kurumsal firmanın / şahsın banka hesap bilgileri yer alıyor.
Herhangi bir kurumun veya kişinin profil sayfasına gittiğinizde, profil bilgilerine, profilin banka hesap bilgilerine, paypal hesaplarına ve bahis hesapları bilgisine ulaşabilirsiniz.
Aşağıda örnek amaçlı http://luckyeyes.hesapno.com/ hesap bilgilerini inceleyebilirsiniz. (Hesabı rastgele seçtik.)
Luckyeyes Hesap Bilgileri
Hesapno.com’ a girişi yapın, kendi kullanıcı adınız ile başlayan bir adres alın hesap bilgilerinizi diğer kişi ve kurumlarla çok basit bir şekilde paylaşın, tüm hesaplarınıza her yerden ulaşın ve tek bir elden yönetin.
Hesapno.com aynı zamanda blog sayfalarını çok canlı tutuyor. Blog sayfalarını inceleyerek “Bankaların Call Center Telefon Numaraları“, “Haftasonu Açık Bankalar ve Tatillerde Açık Banka Şubeleri“, “Banka Hesapları Zaman Aşımı Başvurusu” gibi güncel konular hakkında bilgiler alabilirsiniz.
Hesapno.com’ u kullanarak; hesap numaralarından IBAN hesaplayabilir veya var olan IBAN’ ı çözümleyerek hesap numaralarını öğrenebilirsiniz.
? Hesapno.com Uygulaması [Tıklayabilirsiniz]
? Hesapno.com Blog [Tıklayabilirsiniz]
? Hesapno.com Twitter Sayfası [Tıklayabilirsiniz]
? Hesapno.com Facebook Sayfası [Tıklayabilirsiniz]
 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. Merhaba Ahmet Bey,
    Burada internet güvensizliği ile ilgili bir durum yok. Zaten herkese açık olan bilgiler. Bir kurum ya da şahış bir yerden ödeme alacaksa, hesap bilgilerini karşı tarafa iletiyor. Ki zaten kurumlar genelde hesap bilgilerini web sitelerinde paylaşıyorlar. Burada daha yönetilebilir bir sunum yapılıyor. Ayrıca paylaşım kolaylığı da sağlıyor.

  2. Çok başarılı bir sistem olmuş, sağladığı hizmetleri beğendim. QR bile koymuşlar. Bu tür yenilikleri takdir etmek gerek. Ticaret yapanların oldukça işini kolaylaştırır bence.

  3. Sistemin başarısı konusunda Dilek hanıma katılıyorum. Kullanımı son derece basit ve faydalı. Yalnız ben artık şunu anlamakta zorlanıyorum. İnsanlar bu gezegeni bırakıp diğer gezegenlerde hayat aramaya başlar oldu, bizimkiler halen daha internet güvensiz deyip ileriye doğru adım atmaya tedirgin. Artık bunları aşmamız gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz