Fossil'in Akıllı Saati Satışa Sunuldu

0

Fossil‘ in  giyilebilir akıllı cihaz üreten Misfit? i 260 milyon dolara satın aldığını bu haberimizde duyurmuştuk. Ünlü saat firması da giderek popüler hale gelen akıllı cihaz modasına ayak uydurdu ve yeni akıllı saati  Q Founder‘ ı satışa sundu.

fossil-qfounder-1

Bugünlerde giyilebilir teknolojilerin popüler olmaya başlamasıyla birlikte bir çok firma da bu akıma dahil olmaya başladı. Akıllı cihazlara akıllı saatlerin de dahil olmaya başlamasıyla ünlü saat firmaları da akıllı saatlerini satışa sunuyor. Bu akıma yeni dahil olan ABD merkezli tasarım, moda ve mücevher firması olan Fossil , Q Founder adını verdiği saatini satışa sundu.

fossil-qfounder-2

Fossil‘ in yeni akıllı saati Android Wear tabanlı çalışıyor. İlk olarak ABD‘ de satışa sunulan saatin fiyatı ise 295 dolar. Akıllı saat olmasına rağmen sahip olduğu klasik tasarım dikkatlerden kaçmıyor. Paslanmaz çelik kordona sahip olan Q Founder, daha çok bayanlara yönelik gibi görünüyor. Erkekler için de deri kordona sahip yeni bir versiyonununda satışa sunulması bekleniyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorum giriniz!
Lütfen isminizi giriniz