etkinlik.io – Etkinlik Öneri Platformu

0
1029

Hedef kitle ile iletişim kurma anlamında markaların en etkili silahlarından biri olarak işlevselliğini her geçen gün artıran etkinlik sektörü, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de baş döndüren bir hızla gelişiyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Böylesine büyüyen bir sektörde internet tabanlı yeni girişimlere de sıkça rastlıyoruz. Etkinlik Öneri Platformu sloganıyla 2015 Mart ayında yayın hayatına başlayan etkinlik.io etkinlikleri en fazla ilgili kişiye ulaştırmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda üyelerine gelişmiş kişiselleştirme seçeneği sunuyor, sosyal medya ve yayıncı ağını etkin şekilde kullanıyor.

Biletleme siteleri, belediyeler, üniversiteler gibi birçok kaynaktan sağladığı etkinlikleri üyelerine kişiselleştirilmiş bir şekilde sunuyor.

Şu ana kadar yayınlanmış 41 bin ve gerçekleşmeyi bekleyen 3 bine yakın etkinlik bulunuyor. Etkinlik.io ‘ ya üye olduğunuzda sizi kişiselleştirme ekranı karşılıyor. Buradan şehriniz, ilgi alanlarınız ve sizi tanımlayan bilgilerinizi girdikten sonra bildirim ayarlarınızı yapıyor ve siteye giriş yapıyorsunuz.

Size önerilen etkinlikleri ister siteyi ziyaret ederek, isterseniz mail ile günlük takip edebiliyorsunuz.

Eğer düzenlediğiniz bir etkinlik varsa etkinlik.io ‘ ya ücretsiz ekleyebilirsiniz. Sonrasında editör onayından geçerek etkinlik.io ve içerisinde haberler.com, caciksever.com gibi yayıncıların yer aldığı yayıncı ağında yayınlanıyor. etkinlik.io ‘nun duyuru gücü bununla da sınırlı değil.

Premium yayıncıların yer aldığı Etkinlik Reklam Ağı ile etkinlikleriniz milyonlarca kişiye ulaşıyor. Kampanya oluşturarak ilgi alanı ve şehir hedeflemesi yaptığınızda etkinliğiniz en uygun yayıncılarda yer alıyor. Reklam ağı ücretlendirmesi performans bazlı olup sadece bilet sitenize gelen kişiler için ödeme yapıyorsunuz.

İnsanların sık ziyaret ettikleri blog veya sektörel sitelerde kendileri ile ilgili etkinlikleri görmeleri, site ile ziyaretçisi arasında pozitif bir bağ kuruyor. Bundan dolayı bir çok yayıncı etkinlik sayfası oluşturuyor ancak sayfanın içeriğini güncel tutmak her zaman mümkün olmuyor.

Yayıncı olarak güncel etkinlikleri API ile etkinlik.io’ dan alabilir, ziyaretçilerinize en güzel şekilde sunmaya odaklanabilirsiniz.

etkinlik.io’ nun etkinlikleri yayıncılara ücretsiz açması organizatör, yayıncı ve etkinlik takipçileri için, özellikle de sektörün gelişmesi için oldukça önemli.

API ekosisteminin gücünü arkasına alarak büyümesine hız katmayı amaçlamış olan etkinlik.io sektörün önemli bir oyuncusu olma yolunda hızla ilerliyor. Ziyaretçi kitlesi ve yayıncı partnerleri ile büyük mesafe kat etmiş görünüyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz