Doktorderki, “Doktora Danışmanın En KısaYolu” sloganıyla yola çıkmış, doktorla hastayı en kısa, en kolay yoldan buluşturmayı hedefleyen, mobil platformda sağlık danışmanlığı hizmeti veren ilk mobil uygulamadır. Koç ve Boğaziçi Üniversitesi‘ nde öğrenim gören iki öğrenci tarafından kurulmuştur. Yaklaşık dört ay içinde geliştirilen uygulama için ilgili doktorlara referans aracılığıyla ulaşan ikili, doktorların her biriyle ayrı ayrı görüşüp, ikna süreçlerinden geçmişlerdir.
Doktorderki, çoğunluğu Acıbadem Hastaneleri bünyesinde yer alan 16 doktordan oluşan bir kadroyla hizmet vermektedir.
Doktorderki üyelik tabanlı olup, hastaneye gitmeden doktora danışmak isteyenler için bir özel iletişim kanalı olarak kurgulanmıştır.  Bu gune kadar geliştirilen ziyaretçilerin doktorlarla iletişim kurmasını sağlayan platformlarda doktor-ziyaretçi görüşmeleri genellikle tek soru ve cevapla sınırlı kalıyor. Bu sorunu çözmeye yönelik çalışan Doktorderki ekibi, bu uygulamayla gerekli sebeplerden dolayı doktora gitmeye çekinen, muayene için vakti olmayan ve ya doktora gidemeyecek durumda olan ya da doktor görmeyi gerektirmeyen hafif vakalarla ilgili kullanıcıların soru(n)larıyla ilgili doğru yönlendirilmesini amaçlıyor.
Koç Üniversitesi öğrencisi Berke Uygun ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Anıl Şimşek?in ortak girişimi ile ,doktorlarla bire bir mesajlaşıp, profesyonel uzman görüşü alabilirsiniz.
Aynı zamanda tahlillerinizi yükleyip ikinci doktor görüşüne kolay ve kısa yoldan ulaşabilirsiniz.
Uygulama da temel de aşağıdaki hizmetler mevcut

Doktora Danışmanın En KısaYolu-Doktorderki Mobil Uygulaması Mobil Marketlerde
Doktora Danışmanın En KısaYolu-Doktorderki Mobil Uygulaması Mobil Marketlerde

Anlık Mesaj Sistemi – Sağlık sorunlarınızı alanında uzman doktorlara danışıp, mesajlarınızın doktorlara anında iletir ve hızlı geri dönüş alırsınız
Tahlil Yükleme – Tahlillerinizi sisteme yükleyerek doktorlardan profesyonel görüş alabilirsiniz
Fotoğraf Payalşımı – Danışma esnasında doktorunuza fotoğraf gönderebilirsiniz. Böylelikle sorununuzu çok daha kolay anlatırsınız.
Güvenli ödeme sitemi – Kredi kartı gibi hassas bilgilerinizin tamamı 128 bit SSL teknolojisi ile endüstri seviyesinde şifrelenir ve depolanmaz.
Profil Belirleme – Doktorderki doktorları kullandığınız ilaçlarınızı, alerjilerinizi ve tahlillerinizi inceleyerek sizin için en doğru saptamaları yapıcaklardır.
Peki bu sistem nasıl çalışıyor?
Doktorderki olarak en büyük motivasyon internetteki bilgi kirliliğini engellemektir. Bunun için de en doğru yol soruların uzmanlarına sorulmasıdır.
Uzman bir doktora danışmak için tek yapmanız gereken doktorunuzu seçmek ve görüşmenizi başlatmaktır. Görüşmeniz başladıktan sonra doktorunuza dilediğiniz konuda danışabilir, fotoğraf gönderebilirsiniz.
Ücretlendirme
Doktora Danışmanın En KısaYolu-Doktorderki Mobil Uygulaması Mobil Marketlerde
Doktora Danışmanın En KısaYolu-Doktorderki Mobil Uygulaması Mobil Marketlerde

Doktorunuzla iletişime geçmek için 3 farklı üyelik mevcut.
Tek Danışma – Seçtiğiniz doktor ile bir danışmayı içerir. Görüşmeniz sonlanana kadar sınırsız sayı da mesaj ve fotoğraf gönderebilirsiniz. Ortalama cevap süresi 3 saattir. Paket ücreti : 19,95 TL
Haftalık Danışma – Seçtiğiniz doktor ile bir hafta boyunca mesajlaşabilirsiniz. Görüşmeniz sonlanana kadar sınırsız sayı da mesaj ve fotoğraf gönderebilirsiniz. Paket ücreti : 79,95 TL
Aylık Danışma – Bu sistem takip edilmesi gereken rahatsızlıklar için öneriliyor. Doktorunuz sizi daha iyi tanır ve takip eder, bir ay boyunca doktorunuza dilediğiniz kadar danışabilirsiniz. Paket ücreti : 159,95 TL
 
 
Apple Store'dan İndir
Apple Store’dan İndir

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz