Bugün itibari ile Apple Müzik Android cihazlardan indirilebilir durumda. Aslında bu Apple‘ ın ilk Android cihazlar için geliştirdiği uygulama değil. IOS 9 güncellemesi ile gelecekler yazımızda belirttiğimiz Android‘ den IOS cihaza geçiş için bir transfer uygulaması tasarlanmıştı.
Genel manada bakacak olursak ama Apple Müzik Apple‘ ın ilk Android uygulaması denilebilir. Bu uygulamayı indiren insanlar öncelikle Apple bir Android uygulaması yapacak olsa nasıl olurdu sorusuna cevap bulabilecek. Bununla birlikte Apple kendi bünyesinde olan özelliklerin hangilerini Android altyapısında simüle edecek yada Android altyapısında bulunup Apple da bulunmayan hangi altyapıları kullanacak bunlar gözlemlenebilecek.
Bu güzel haber için ise Apple tarafında bir yöneticinin yaptığı açıklama şöyle;
 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

 
Öncelikle gelen geri bildirimler bizi aşırı heyecanlandırdı. İnsanlar insani yönlerini keşfeden uygulamaları seviyor. Ancak biz uzun yıllar öncesinden bu zamana kadar insanların hayatlarında müzik olsun istedik. İşte tamda bu sebeple insanlar nerede olursa olsun hangi cihazı kullanırsa kullansın müziğe ulaşabilmeli


 
Android kullanıcıları üç ay boyunca Apple Music’ den bedava faydalanabilecekler.
İlk indirildiğinde bedava olan uygulama daha sonra her ay 9,99 dolar üzerinden ücretlendirilecek.
Apple Music Android uygulamasını indirmek için indirme linkine tıklayabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz