Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs yüzünden evde kaldığımız şu günlerde youtube`dab destek geldi. Şu karantina günlerimiz`de sosyal medya platformları ile vakit geçirmekteyiz. ‘Benimle #EvdeKal‘ diyen YouTube, özel içerik projesi ile karşımıza çıktı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Refika Birgül’den Çağla Şikel’e kadar 41 içerik üreticisi, sanatçı ve eğitimcinin özgün mesajlarının yer aldığı “#EvdeKal ve Hayat Kurtar” temalı video yayınlandı.

YouTube Benimle #EvdeKal projesi ile karşımıza çıktı

youtube/evdekal adresinden ulaşılabilen kanal, kullanıcıların favori içerik üreticileri ile birlikte verimli, keyifli ve zevkli bir  zaman geçirmelerini  sağlayacak ilgi çekici ve zengin içerikler sunmaktadır. Öğrencilerin eğitimlerine`de evde sürdürdüğü bu dönemde projeye özel, eğitim içerikli oynatma listeleri de yer vermekte.

#EvdeKal ve Benimle Yemek Yap: Evde kolaylıkla yapabileceğiniz lezzetli ve pratiktarifleri keşfedin.

#EvdeKal ve Benimle Müzik Dinle: En güncel yerli ve yabancı müzikleri dinleyin & canlı konserler izleyin.

#EvdeKal ve Benimle Dijital Ebeveynliği KeşfetÇocuğunuzun ekran kullanım süresinin arttığı bu günlerde Dr. Özgür Bolat ile Dijital Ebeveyn olma ipuçlarını öğrenin!

#EvdeKal ve Benimle Spor YapHiçbir ekipman kullanmadan veya sadece bir çift ağırlıkla evinizi kişisel spor salonunuz yapın.

#EvdeKal ve  Benimle Öğren: Evden eğitim sürecinizi online kaynaklar ile destekleyin.

#EvdeKal ve Benimle KeşfetBilgi birikiminizi artırarak evde geçirdiğiniz zamanı verimli hale getirin.

#EvdeKal ve Benimle El İşi Yap: Pratik öneriler yardımıyla örgü örün, dikiş dikin, kesin, yapıştırın. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

#EvdeKal ve Benimle Oyun Oyna: Video oyunlarına dair ipuçları ile kendi oyununuzu geliştirirken keyifli zaman geçirin.

#EvdeKal ve Benimle İzle: Filmler, diziler, komedi ve spor programları ile evde geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın.

#EvdeKal ve Benimle Kendine İyi Bak: Evde geçirdiğiniz zamanda kendinize iyi davranmayı unutmayın.

Proje, eklenecek yeni içeriklerle daha da gelişecek

Benimle #EvdeKal projesi, gelecek aydan itibaren eklenecek yeni oynatma listeleriyle daha da genişleyecek. Projeye eklenecek olan içerik listeleri şöyle sıralanıyor:

#EvdeKal ve Benimle Seyahat EtEvde kalmanız dünyayı keşfetmenize engel değil! Arkanıza yaslanın ve manzaranın tadını çıkarın.

#EvdeKal ve Benimle Meditasyon YapZihninizi temizleyin ve tazelenin. İçerik üreticilerinin rehberliğinde meditasyon yapın.

#EvdeKal ve Benimle Ders ÇalışTek başınıza ders çalışmakta zorlanıyorsanız birlikte zaman geçirebileceğiniz online arkadaşlar edinin!

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz