Women Techmakers (WTM) teknoloji ve yazılımla ilgili kadınlar için global bir program olup, Google Developer Group (GDG) üyeleri tarafından oluşan gönüllü bölgesel bir topluluktur. Bu alandaki kadınların birbirleriyle iletişim içinde olmalarını, birbirlerine ilham sağlamalarını ve daha fazla kadının teknolojide liderlik etmesini amaçlamaktadır.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Her yıl Dünya Kadınlar Günü’ne yakın tarihlerde WTM ekipleri tarafından büyük bir etkinlik düzenleniyor. Biz de Women Techmakers Kütahya olarak 2015’ten beri dünya kadınlar gününü kutlarken teknoloji bilişim ve mühendislik alanında kadınları destekliyor ve onlara ilham veriyoruz.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik bu sene “Building a New Horizon” teması ile teknoloji alanında kadınların görünürlüğünü ve fikirlerin çeşitliliğini, perspektiflerini arttırmayı ve bu sayede sektörü daha ilginç hale getirecek benzersiz ürünler ortaya çıkarmak için teknoloji alanında daha çok kadına ilham vermeyi hedefliyor.

Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz “Women Techmakers Kütahya IWD’18” etkinliği 14 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek.

Katılımcılar, teknoloji geliştirmeden kariyer gelişimine kadar çeşitli konularda hem toplumdaki konuşmacılardan hem de sektör profesyonellerinden haber alma şansına sahip olacak!

ETKİNLİĞE KADIN & ERKEK HERKES KATILIM SAĞLAYABİLİR!

  • Etkinlik Tarihi / Saati :14 Nisan 2018 / 10:00-17:00
  • Etkinlik yeri : Kütahya Gençlik Merkezi
  • Kayıt : bit.ly/iwdkutahya18
  • Facebook: facebook.com/wtmkutahya
  • Twitter: twitter.com/wtmkutahya
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz