The Beatles' ın Şarkıları Spotify, Apple Music ve Diğer Tüm Müzik Servislerine Geliyor

2
815

İngiltere’nin Liverpool kentinde kurulmuş 60’lı yılların popüler müzik grubu The Beatles’ ın tüm şarkıları Spotify, Apple Music, Google Play, Amazon Music, Deezer, Tidal, Slacker gibi tüm müzik yayın servislerine geliyor.
Son bir kaç haftadır bir dedikodu haline gelen bu güzel olay The Beatles’ ın resmi web sitesinde de doğrulandı. Bu akşam yerel saat ile gece yarısından itibaren The Beatles’ ı tüm müzik servislerinden dinlemeye başlayabilirsiniz.
The Beatles’ ın iTunes Store üzerinde kendi albümlerini bir kaç yıl önce piyasaya sürdüğünü de hatırlatmak isteriz. Bu durum Apple ile Apple Corps (Multimedia şirketi) şirketleri arasında uzun süren müzakerelerden sonra 2010 yılından sonra Apple’ ın grubun haklarını koruyacağını kabul etmesiyle kullanıcılara sunulmuş oldu.

13 tane stüdyo albümü ve 4 özel albüm koleksiyonu 24 Aralık günü yerel saatle 00:01′ den itibaren Spotify, Apple Music, Google Play, Amazon Music, Deezer, Tidal, Slacker, Groove ve Rhapsody müzik servislerinden kullanıcılara sunulacak. Spotify’ ın ise hem ücretsiz hem ücretli üyeliklere farklı hizmetleri olacak.
Hatırlanacağı üzere çok kısa bir süre önce Adele son albümünün bu şekilde piyasaya çıkmasını reddetmişti. Ancak Thom Yorke gibi 25 şarkıcı uzun süredir müzik servisleri üzerinden kullanıcıların karşısına çıkıyor.
The Beatles Müzik Yayını

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

2 YORUMLAR

 1. Hello there,

  My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at hdteknohaber.com promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

  We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
  .
  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  Aly

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz