Bir süredir dijital reklam sektörü için büyük önem taşıyan cross device (çapraz cihaz) hedefleme konusunda çeşitli çalışmalar sürdüren ReklamStore; bir satın alma haberini duyurdu.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Aynı kullanıcıya farklı dijital cihazlardan da (akıllı telefon, tablet, PC) ulaşmayı sağlayan entegre reklam çalışmaları alanında; çok önemli sayılacak bir satın alma işlemini gerçekleştirdi.

ReklamStore Mobil Reklam Ağı Rekmob’u Satın Aldı!

Güncel verilere göre 5 milyon tekil cihaza ulaşan ve aylık ortalama 300 milyon adet reklam gösterimi hacmine sahip, Türkiye?nin veri hedeflemeye imkan sağlayan ilk self servis mobil reklam ağı olan Rekmob artık ReklamStore bünyesinde faaliyet gösterecek.

ReklamStore; 2013?te Fatih Işık, Fatih Tuna Çetinhan ve Mehmet Ağırtopçu tarafından kurulan, TÜBİTAK ve TEB Girişim Evi?nden aldığı destekle mobil reklam teknolojileri alanında önemli başarılara imza atan Rekmob?u satın aldığını duyurdu.

Rekmob; markaları mobil üzerinden tüketiciyle buluşturan bir mobil reklam ağıdır.

Satın alma işlemi sonrasında; Rekmob?un kurucu ekibi de artık ReklamStore ofisinde çalışacak ve Rekmob markası varlığını sürdürmeye devam edecek.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz