Note 7′ ye Bir Darbe de Obama’ dan

0
497

Görev süresinin tamamlanmasın çok az bir süre kala; geçmişe yönelik projelerinden, çalışmalarından bahseden ABD Başkanı Obama, toplumda çok da kabul görmeyen bir girişimini anlatırken Note 7′ den örnek verdi ve her yerde manşet oldu.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Barack Obama devlet sağlık sistemini geliştirmek ve daha ileriye götürmek amaçlı Obama Care diye bir girişim/proje başlatmıştı. Ancak bu projede çok başarılı olamadı, sürekli tartışıldı ve tartışılmaya devam ediyor.

Obama son konuşmalarından birinde konuyu yine bu projeye getirdi. Bir projede işler yolunda gitmediğinde projelerin tamamen bitmediği, yanlışlıkların giderildiği ve tekrar yola devam edildiğini dile getirdi.

Bu durumu daha somut anlatmak için telefon üreticilerinden örnek verdi ve özellikle Note 7′ ye yüklendi.

Obama; Sistemlerde eksikler olsa bile tamamen kapanmaması gerektiğini, Cep telefonu üreten firmaların sürekli yeni modeller çıkardığını ve çoğunda hata olduğunu, bu hataların giderilip yola devam edildiğini, hatta bir telefonun patladığını ve yangına sebep olduğunu bile belirtti.

Patlayan ve yangına sebep çakaran telefon tahmin edebileceğiniz gibi son zamanlar sorunlar yaşayan Samsung’ un Note 7 model telefonu.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz