30 mart`ta erken erişim sunulmasıyla baya rehabet gören oyun mod geliştirme çabaları devam ediyor.Mount & Blade II: Bannerlord’daki kılıç savaşları oldukça gerçekçi de olsa oyuncuları tatmin etmeyen hususlar var. Bunların başında ise düşmanlarımızın uzuvlarını bedenlerinden ayıramamak geliyor. Ama bu modder tarafından giderilmiş gibi gözüküyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Zira Jedijosh920 isimli geliştiricinin oyun için hazırladığı mod sayesinde artık düşmanlarımızın başlarını bedenlerinden ayırabileceğiz.
Jedijosh920’un gelştirdiği modda, hem oyunculara hem de NPC’lere kafa kesme özelliği kazandırıyor. Düşmanımızın kafasını kesmek için kılıcınızı sağdan yada soldan savurarak ölümcül bir darbe vermiş olursunuz.

Eğer düşmanızı kafasını uçurmak sizede güzel geliyorsa söz konusu modu “Dismemberment” buradan indirebilirsiniz. (Dismemberment v1.1.0-400-1-1-0-1586820151.zip)

Mod Nasıl Kurulur?


İndirdiğiniz dosyadan çıkan “dismemberment” isimli klasörü, oyunun kurulu olduğu dizindeki “Modules” klasörünün içine yerleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra ise oyunun başlatma ekranından modu aktif etmelisiniz.
Son olarak modu indirmeden önce nasıl olduğunu göremke için alta bulunan video izlemeniz tavsiye ederim.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz