Hepsiburada.com‘ u bilmeyen yoktur herhalde. İnternet üzerinden birşeyler satın almak istediğimizde ilk uğradığımız sitelerden olan e-ticaret şirketi Hepsiburada, yeni bir girişimle moda alanına dikey alışveriş hizmeti sunuyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Hepsiburada.com e-ticaret işlemlerine farklı bir bakış açısı getirerek moda kategorisi hazırladı. “Hepsi Moda” sloganıyla öne çıkan bu kategori ile isteyen kullanıcılar direk moda ürünlerine erişebiliyorlar.

Hepsiburada.com' dan yeni girişim: HepsiModa

Hepsiburada.com’ un yeni kategorisi ile diğer moda sitelerinde olduğu gibi kadın, erkek ve çocuklar için giyim ürünleri ve aksesuarlar satılmaya başlandı. Aslında sitede daha önce de giyim ve takı gibi kategoriler yer alıyordu. Şimdi de bu ürünlerin ve daha fazlasını bir kategoride toplamış görünüyor.

Hepsiburada.com' dan yeni girişim: HepsiModa

Kullanıcılar bu yeni moda kategorinden diğer moda sitelerinde olduğu gibi kampanyalardan yararlanabiliyorlar. Yenilenen arayüzü sayesinde kullanıcılara keyifli bir alışveriş deneyimi sunan site diğer moda sitelerine ciddi rakip olacak gibi görünüyor.

Hepsiburada bu akıllıca hamlesiyle e-ticaret sektöründe eksik kalan yanlarını tamamlamayı hedefliyor. Çünkü giyim sektörü denilince ilk onda bile yer alamayan Hepsiburada bu yenilikle giyim sektöründen de pay almayı gözüne kestirmiş görünüyor.

Yıllardır e-ticaret sektörünün önde gelen isimlerinden olan Hepsiburada’ nın Moda sektöründe iyi bir başarı yakalaması çok kolay görünmüyor. Çünkü Moda sektörü e-ticaretin yanında beğeninin de çok önemli olduğu bir platform. Hepsiburada’ nın ne kadar başarılı olacağını da izleyip göreceğiz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. hepsiburada artık eskisi gibi değil… yıllardır kazandıkları güveni harcıyorlar… sipariş verdim, ürünü yanlış yere teslim ettiler, paramı da iade etmiyorlar… böyle çok fazla devam edemezler.. yazık olacak, e-ticarete darbe olacak batışları…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz