Meşhur Edward Joseph Snowden’ i tanımayan yoktur. Onu bugün canlı izlemek ve soru sormak için takip edebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Edward Snowden; bugün Türkiye saati ile saat 22:30′ da https://www.startpage.com/snowden/ üzerinden canlı yayın yapacak.

Amerika’ nın seçilmiş başkanı Donald Trump’ ın teknoloji konusundaki bilgisi, daha önceki söylemleri; bundan sonra insanların hayatlarını ne derece etkileyeceğinin göstergesi.

Edward Snowden seçim sonrası genel olarak Donald Trump başkanlığı sonrasında; Trump’ ın getirecekleri ve beyaz sarayın vatandaşların özel hayatını ne kadar etkileyeceği üzerine konuşma yapacak.

Aynı zamanda soru cevap seansı da olacak. Edward Snowden’ a canlı yayında soru sorabileceksiniz.

Edward Snowden’ i bu akşam (10 Kasım 2016) saat 22.30′ da https://www.startpage.com/snowden/ üzerinden canlı yayında izleyebilir, soru sorabilirsiniz.

Edward Snowden Kimdir?

Edward Joseph Snowden (d. 21 Haziran 1983), ABD’li bilgisayar uzmanı, eski Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) ve eski Ulusal Güvenlik Dairesi (NSA) çalışanı.

Gizli NSA belgelerini medyaya ifşa ederek NSA tarafından yürütülen küresel izleme aletlerinin işletme detaylarını, Beş Göz ortaklarını ve birçok ticari ve uluslararası ortağı ortaya çıkaran NSA sızıntılarını başlatmıştır.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz