Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım’da piyasaya sürülmesine daha birkaç ay kalmış olabilir ancak PS4 ve PS5 oyuncuları, bu hafta sonu yepyeni Champion Hill çok oyunculu modunu test etmek için erken (ve özel) bir şans elde edecek.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Champion Hill açık betası tamamen ücretsizdir yani ön sipariş gerekmez ve 27 Ağustos PT 10:00’dan 29 Ağustos PT 10:00’a kadar sürecektir.

Beta sürümü, 23 Ağustos’tan 03:00 PT’de hafta sonu öncesinde ön yükleme için PlayStation Store’a gelecek. Geldikten sonra da ücretsiz bir şekilde PS4 ve PS5 sahip olanlar indirip oynayabilecek.

Bir oyunun veya modun beta sürümünün, test edilen özelliklerin hiçbirinin henüz kilitlenmemiş olması nedeniyle beta sürümünden farklı olduğunu, yani oyun beta aşamasına girmeden önce büyük ölçüde değişebilecekleri anlamına geldiğini belirtmekte fayda var.

Analiz: Champion Hill’den ne beklenmeli?

Oyunun Beta duyurusunda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, Call of Duty: Vanguard’ın yeni Champion Hill çok oyunculu modu, “taktiklerin ve stratejinin bir tetiklemenin ötesine geçtiği bir turnuva tarzı, çoklu harita ve çoklu yaşam oyun modu” olarak nitelendirilmekte.

Beta sırasında oyuncular, karşılıklı bir ölüm maçı turnuvalarında yarışmak için 2v2 (İkili) veya 3v3 (Üçlü) maçlar için kadrolar oluşturacaklar. Amaç, aynı şeyi size yapmadan önce diğer tüm mangaların can sayısını sıfıra indirmektir.

Tabii ki, Champion Hill’i Warzone’a standart bir ölüm maçı modundan daha yakın yapan başka faktörler de var. Yeni başlayanlar için, tüm oyuncular aynı teçhizatla başlayacak ve turlar arasında yükseltmeler, silahlar, ekipman, avantajlar, öldürme serileri ve daha fazlasını satın almak için ya da öldürmelerden ve düşürmelerden nakit kazanmalıdır.

Ek olarak, Champion Hill modu, dört muharebe arenasıyla beş bölüme ayrılmış büyük bir haritada yer alır. Airstrip, Trainyard, Market ve Courtyard. Merkezi bir Satın Alma İstasyonu Alanı, elenen oyuncuların satın alma yapmasına ve turnuvanın geri kalanının nasıl oynandığını izlemesine izin verecek.

Açıkça, Sledgehammer Games Champion Hill ile çok farklı bir şey deniyor ve geliştiricinin neden piyasaya sürülmeden bu kadar uzakta geri bildirim aradığını görmeyi kolaylaştırıyor. Moddan ne bekleyeceğiniz konusunda daha iyi bir fikir edinmek için aşağıdaki yeni Champion Hill alpha fragmanına göz atabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz