Apple kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yeni bir uygulama ile geliyor. Destek servislerini kullanıcıların ayağına getirmeyi planlayan Apple, destek hizmeti verecek bir uygulama için hazırlıklara başlamış bile.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Dünyadaki en popüler cihazın iPhone olduğunu hepimiz biliyoruz.  Apple kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için mobil destek hizmetini iOS cihazlarına getirmeye hazırlanıyor. Aslında uygulama hakkında yapılmış bir açıklama bulunmuyor. Ama sık sık sızdırma vakalarıyla anılan Sony Dickson ‘ın sızdırılan yeni ekran görüntülerinden böyle bir uygulamanın varlığı ortaya çıkıyor.

apple-mobil-destek-uygulamasi

Sızdırılan ekran görüntülerine bakıldığında, yeni uygulama Apple‘ ın destek hizmeti veren web sitesine benziyor. Bu yeni uygulama servisi sayesinde basit problemler kolayca çözülebilecek gibi görünüyor. Ayrıca uygulamada uzmanlar ile online görüşme, Genius Bar randevusu gibi kategorilerde yer alıyor.

Uygulamada Apple ürünlerini kullanımı hakkında bilgilerde yer alıyor. Uygulama sayesinde destek servislerine erişmek kolaylaşacak gibi görünüyor. Aynı zamanda destek makalelerininde yer aldığı uygulama sayesinde problemlere çözüm bulmak kolaylaşıyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz