İnternet üzerinden arama ve mesajlaşma yapabildiğimiz popüler uygulamalardan Viber, ilginç bir özellik yayınladı. Artık gönderdiğiniz mesajları alıcının telefonundan silebileceksiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

WhatsApp kadar popüler olmasada hatrı sayılır bir kullanıcı sayısına sahip olan mesajlaşma uygulaması Viber, son güncellemesiyle kullanıcılarını hem şaşırttı, hem de sevindirdi. Viber‘ a eklenen yeni özellik sayesinde kullanıcılar gönderdikleri mesajları isterlerse alıcının telefonundan da silebilecek. Bazen bir mesajı gönderdikten sonra pişmanlık duyabiliyoruz. Bu yeni özellik sayesinde pişmanlıklarımız canımızı fazla sıkamayacak.

viber-yeni-ozellik

Viber uygulaması hem Android‘ de hem de iOS platformlarında kullanılabiliyor. Viber‘ ın bu yeni özelliği hem Android hemde iOS uygulamalarında yerini aldı. Tabi yenilikler mesaj silme özelliği ile sınırlı değil. Kullanıcılar artık Viber üzerinden dosya gönderip alabilecekler.

Bazı yeni özelliklerde sadece iOS 9 kullanıcılarına özel sunuldu. Yeni gelen özellikle Viber kullanıcıları, gelen Viber mesajlarına bildirimler üzerinden direk yanıt verebilecek. Aynı zamanda Spotlight üzerinden kişiler ve sohbetler de arama yapabilecekler, iCloud da sakladıkları fotoğraf ya da videoları Viber üzerinden arkadaşlarına gönderebilecekler.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz