Girişime Dönüşen Fikirler İTÜ ÇEKİRDEK BIG BANG Sahnesine yansıyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

İTÜ Çekirdek?ten yetişen 20 girişim Big Bang sahnesine çıkıyor!

20 yarışmacının 3 milyon TL?lik ödülden pay almaya çalışacağı ve birçok sürpriz yatırımın gerçekleşeceği İTÜ Çekirdek BIG BANG 2016, 12 Kasım Cumartesi günü, saat 17.00?de İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi?nde gerçekleştirilecek.

Siz de http://bigbang.itucekirdek.com/ adresinden kayıt olarak girişime dönüşen fikirlerin İTÜ Çekirdek sahnesine yansımasını izleyebilirsiniz.

Big Bang | Start-Up Challenge Nedir?

Dünyanın lider girişimcilik etkinliklerinden biri olmayı hedefleyen Big Bang | Start-Up Challenge, girişimleri iş dünyası ile buluşturur.

Genç girişimcilerin projelerinin hayata geçirebilmeleri için ihtiyaçları olan finansal destekleri, rekabet koşulları altında, sinerji ve işbirliği olanaklarını kullanarak elde edebilecekleri modeli sağlar.

İTÜ ARI Teknokent’in Girişimcilik Yarışması olan Big Bang, İTÜ Çekirdek girişimcilerinin şirketleşme aşamalarında finanse edilmesine destek olur.

Girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getiren, girişimci grupların sürpriz yatırım ve toplam 3 Milyon TL ödül için sahnede sunum yapacağı Big Bang organizasyonu aynı zamanda girişimcilere basın, paydaş, işbirliği olanakları, yatırımcılarla tanışma ve olası müşterilere erişebileceği bir ortamı da sağlar.

Teknolojik girişimlerin sahnelendiği Big Bang; girişimcileri yatırımcıların ve fonların odağı haline getirir.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz