İş fikrin olmayabilir. Bir projen olmayabilir. İşe nereden başlayacağını da bilmiyor olabilirsin. Ama gelecekten beklentilerin yüksekse, hayat amacını keşfetmek ve kendi projelerini hayata geçirmek üzere Girişim Savaşçılarına başvurabilirsin.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Bu Programda Kendi İşini Kurabilir Ya da Terfi/Transfer Alabilirsin

Girişim Savaşçısı Programı seni hedeflerin doğrultusunda bir serbest ya da kurum içi girişimci olarak yetiştiriyor, sana kendi işini sıfırdan kurduruyor veya kurumsal dünyada terfi/transfer almanın önünü açıyor. Program dünyada eşi olmayan çok özel tekniklerle güçlü ve vazgeçmeyen girişimciler yetiştiriyor. Burada teorik bir eğitimden çok gerçek bir deneyim fırsatı sunuluyor.

Multi-disipliner Bir Girişimcilik Programı

Girişim Savaşçısı dünyadaki ender disiplinler arası girişimcilik programlarından birisi. Çok farklı alanlardan gelen üstün başarılı mentorlar seninle vizyonlarını paylaşıyorlar. Böylece girişimciliğe olan bakış açını hızla genişletebiliyorsun. Girişim Savaşçısının sana yaşatacağı deneyim ile ufkunu ve vizyonunu olabildiğince açabilir, içindeki gerçek potansiyeli dışarıya çıkartabilirsin.

Farkındalığını Artır, Tutkularını ve Güçlü Yönlerini Bul, Hayat Amacını Keşfet.

Programımız uygulamalar eşliğinde üstün başarıyı hedefleyen girişimci adaylarının kişisel farkındalığını artıran, kişisel potansiyellerini ortaya çıkartan özel bir yapıda. Bu sayede hayat amacına uygun bir proje geliştirebilir, buna uygun hedefleme yapabilir ve böylece kendi yolunda bir ömür boyu tutkuyla ilerleyebilirsin.

Program Esnasında Kendi İşini Adım-Adım Kurabileceksin.

Girişim Savaşçısı programında iş fikrin olmasa dahi bir fikri geliştirerek sıfırdan kendi işini kurabilirsin. Bu noktada fikrin oluşturulması, pazar araştırmasının tamamlanması, stratejinin netleştirilmesi, marka ve web sitesinin oluşturulması, operasyonun planlanması ve satışın başlaması süreçleri eğitim etabının içerisinde bilfiil gerçekleşiyor.

Ve Hiç Son Bulmayan Bir Destek.

Programı başarıyla tamamlayanlara özel birliğimize katılım fırsatı sunuluyor ve burada mentorlarımızın desteği ile ticaret yapıyorlar.

Sen de 40 mentorumuzun networkunden yararlanarak, 23 partner kuruluşumuzun hizmetlerinden faydalanarak ve özel birlik üyesi mezun Savaşçılarımızın desteği ile burada sonuca ulaşabilirsin.

Girişim Savaşçısı Topluluğunun benzersiz bir kültürü, değer sistemi, özel üniformaları, madalyaları, bröveleri ve hatta bir oda korosu vardır. Bu yapısı ile çok farklı ve sıra dışı bir formata sahiptir.

Sinerjik bir organizasyon içerisinde ekipçe çalışmaya ve girişimcilik dünyasında birlikte başarmaya hazırsan programımıza başvur.

29 Ekim’de Başlıyoruz!

Girişim Savaşçısı Özel İhtisas Eğitimi’nde 11. dönem 29 Ekim 2016 Cumartesi günü 40 mentor ve 23 partner kuruluşumuzun tam desteğiyle Yeditepe Üniversitesi merkez yerleşkesinde açılacak.

(Girişim Savaşçısı Basın Bülteni’nden alınmıştır.)

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz