Japon ses markası Denon, ilk kablosuz kulaklık serisini yakın zamanda piyasaya sürdü. Denon Gürültü Önleyici Kulaklıklar ve Denon Kablosuz Kulaklıklar, artık doğrudan şirketin çevrimiçi mağazasından satın alınabilir.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Denon Gürültü Önleyici Kulaklıklar size 159$ / 139£’a mal olurken, Denon Kablosuz Kulaklıklar sadece 99$ / 89£’a daha ucuz bir alternatiftir diyebiliriz. Her ikisi de satın aldığınız çifte bağlı olarak farklı kaplamaya sahip bir şarj kutusu içerir; Gürültü Önleyici Kulaklıklar parlak bir kaplamaya sahipken Kablosuz Kulaklıklar matı tercih eder.

Kulakiçi kulaklıklar için bir basın açıklamasında Denon, cihazların “Gerçekçi bir ses” sunmak için geniş çaplı dinamik sürücülerden yararlanacağını iddia ediyor; bu, kulakiçi kulaklıkların beklediğimiz olağanüstü yüksek ses kalitesine sahip olabileceği anlamına gelebilir.

Denon kulaklıklar almaya değer mi?

Her iki kulaklık çifti de farklı özelliklere sahiptir ve daha pahalı Gürültü Önleyici Kulaklıklar tahmin edilebileceği gibi en üstte çıkar. Bunlar biraz daha büyük sürücülere sahiptir ve aynı adı taşıyan aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Kablosuz Kulaklık modelinde gürültü engelleme özelliği yok gibi görünüyor ve bu da muhtemelen daha düşük fiyat noktasına katkıda bulunuyor.

Ne yazık ki, pil ömrü her iki çiftte de sınıfının lideri olmaktan uzak. Gürültü Önleyici Kulaklık Başlıklarının 6 saatlik şarjı vardır ve 24 saate kadar şarj kutusu sağlanır. Bu, gürültü iptali açıkken şarj başına yaklaşık 4,8 saate düşürüldü. Kablosuz Kulaklıklar, kasa tarafından sağlanan 18 saate kadar şarj başına yalnızca 4 saatte daha da kötüdür.

Önümüzdeki Kara Cuma haftasında en iyi ihtimalle, kulakiçi kulaklıklar perakende satış fiyatından yaklaşık 5$ / 5£ indirim görebilir, ancak daha yeni piyasaya sürüldükleri düşünüldüğünde bu bile olası değildir.

Daha spesifik öneriler için biz satın alma rehberleri var Beats kara cuma fırsatları , Sony WH-1000XM4 Kara Cuma fırsatları ve AirPods Kara Cuma fırsatları indirim planlarınızı öyle eğer öyleyse, biz profesyonel test tavsiyesi ile geri var, diğerleri arasında .

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz