Dünyanın en popüler mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma programlarından olan Skype, Android versiyonuna yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni gelen güncellemeyle hangi değişikliklerin geldiğini sizin için inceledik.
Skype’ ın  çoğunlukla masaüstü versiyonu kullanılıyor olsa da, son zamanlarda mobil  platforma ağırlık vermeye başlayan şirket Android uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı.  Android‘ e gelen yeniliklerle kullanıcılar kendilerine video olarak gelen mesajları istedikleri takdirde Android işletim sisteminin yüklü olduğu akıllı telefon ya da tabletlerine kaydedebiliyorlar.
skype-android-guncelleme-pi
Ayrıca görüşmelerinin daha iyi yönetilebilmesi içinde yenilikler yapılmış. Silme, okundu olarak işaretleme veya bildirimleri kapatma seçeneklerini içeren bir araç çubuğunu yönetmek için istediğiniz kişiye ya da sohbete basılı tutmanız yeterli görünüyor.
Bir diğer güncellemeyse Skype grup sohbetlerinde fotoğraf galerinizde bulunan fotoğrafları direkt olarak paylaşabiliyorsunuz. Bu yeni özellikleri kulllanmak isterseniz Skype’ ın Android versiyonunu güncellemeniz yeterli olacaktır.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz