2018 GDG DevFest Kütayha 1 Aralık'ta Düzenleniyor

GDG Kütahya ekibi tarafından düzenlenen DevFest Kütahya‘nın, bu sene Kütahya’da beşincisi düzenlenecek.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

DevFest Kütahya 2018

DevFest, 2011’e kadar Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslardan oluşmaktaydı. Google, 2011’den itibaren bu konferansların organizasyonunu GDG’lere (Google Developer Group) bırakmış ve her türlü desteği vererek konferanslarda yer almıştır.

DevFest sezonunda dünyanın bir çok şehrinde düzenlenen bu konferanslar 2013’te Türkiye’de düzenlenmeye başlamıştır. 2013 yılında İstanbul’da başlayarak, Ankara ve Eskişehir’de devam eden DevFest, teknolojiye meraklı, yazılım geliştirmeye gönül vermiş binlerce kişiyi Türkiye’den ve dünyadan profesyonel isimlerle bir araya getirmiştir.

DevFest Kütahya Nedir ?

UI/UX , Google Cloud,Siber Güvenlik, mobil teknolojileri, Yapay Zeka(Ai) ve IoT(Nesnelerin interneti) konuları başta olmak üzere teknoloji ve yazılım alanında birçok konuşmacının konuk olacağı, çeşitli sunum, workshop ve daha fazlasının yer aldığı bir etkinliktir. Etkinlik bu sene 1 Aralık’ ta Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.

Etkinliğe katılım için ücretsiz bilet almak için linkini ziyaret edebilirsiniz. Bu güzel etkinlikte siz de bir konuşmacı olarak yer almak isterseniz linkinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Etkinlik hakkında bilgi almak için HD Tekno Haberi takip edebilir veya etkinlik sayfasının linki https://devfest18.gdgkutahya.com/ ‘ u ziyaret edebilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz