Lokasyon Bazlı İş Arama Uygulaması JobAngel

0
809

Diğer iş arama uygulamalarından farklı olarak lokasyon bazlı iş arama imkânı sunan JobAngel uygulamasını indirip yakınınızda yer alan iş ilanlarına bakabilirsiniz.
Oturduğunuz eve çok yakın bir iş bulmak için kullanabileceğiniz en güzel araçlardan biri. Macar Mobile tarafından tasarlanan JobAngel, iş arama uygulamalarına yeni bir soluk getiriyor. Lokasyon bazlı iş arama imkânı sunan JobAngel ile dilediğiniz ülke, il, ilçe, semt ve hatta sokağınızdaki iş ilanlarını bulabilir, evinize yakın bir işte çalışmanın avantajlarına sahip olabilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

JobAngel uygulaması iş arayanları ve firmaları bir araya getiren bir platform!

İş arayanlar ile firmaların bir araya geldiği, ilk ilanın ücretsiz olarak yayınlandığı ve farklı üyelik tiplerinin yer aldığı JobAngel?da kurumsal firmalar web üzerinden, çoklu zincir mağazalar, küçük ölçekli işletmeler ise uygulama üzerinden mobil olarak ilan bırakabiliyor.
Her düzeyden çalışanın kullanabileceği ve özgeçmişinizi sisteme bırakabileceği ücretsiz uygulamayı kullanmaya başlayan üyelerden Amerika, Birleşik Krallık, Almanya, İspanya, Portekiz, meksika, Güney Afrika gibi kullanıcıların yüzde 40?ı yabancı uyruklu kişilerden oluşuyor.
Uygulamanın en fazla kullanıldığı iller arasında ise, İstanbul, Ankara ve İzmir başı çekiyor. Google Play, T-market (turkcell), Yandex Market, Apple Store ve diğer dağıtıcı uygulama marketleri ile kullanıcılara ulaşıyor.

Job Angel Uygulamasının Reklam Videosunu İzleyebilirsiniz!


Tüm Anroid cihazlarında kullanılabilen uygulama, Google Play ve Apple Store’ dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.
Kullanımı kolay ve kullanışlı olarak tasarlanmış olan JobAngel ile hızlı iş başvuru, cv ekleme, gönderme, mesajlaşma, favoriler, ilanlarım gibi kullanımı basitleştirilmiş sade kullanımı hedefliyor.
İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Türkçe dil desteği ile Üyelerinin %40?ının yabancı uyruklu olup %60?ının Türkiye?den yaşayan kullanıcılardan oluşan uygulama, farklı ilan paketleri ile hizmet sunuyor.

Google Play' den İndir
Google Play’ den İndir

Apple Store' dan İndir
Apple Store’ dan İndir

 
 
 
 

Job Angel uygulamasın ekran görüntüleri için aşağıdaki galerimizi inceleyebilirsiniz!

Job Angel Uygulamasını Nasıl Kullanabilirsiniz!

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz