Yeni Bir Android Oyunu Kelime Labirenti

0
955

Türk geliştiricimiz Murat Öksüzer tarafından geliştirilen Android Oyunumuz Kelime Labirenti hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Kelime Labirenti; kelime bulmaca severlere sunulmuş bir Android oyunu. Verilen 12 harf içinde gizli kelimeyi bulmaya çalışıyorsunuz. Her soruda 4 kelime bulmanız gerekiyor.

Oyunumuz temel anlamda kelimeleri bulmaya dayalı bir oyun. Peki labirent ismi neden seçilmiş derseniz. Oyunda aşamalar birbiri ile bağlantılı. İlk resim ipucusuyla ilk kelimeyi bulmaya çalışıyorsunuz. Kelimeleri buldukça gelen yeni kelimeler kendinden önceki kelimeler ile bağlantılı. Oyunu labirentleştiren önceki adımlarınızı hatırlamayı gerektiren kısmı tamda burası. Aynı zamanda kelimelerin eş anlamlarını da süreçte sorgulamak gerekiyor.

Genel olarak oyunun nasıl oynanacağına gelirsek. Oyun size kelimeleri bulmak için harfleri alt kısımda sunuyor ve size ipucu sağlaması için resim gösteriyor. Tahmin ettiğiniz kelimenin harflerini aşağıdan seçerek kelimeyi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Tabi her resim kelimeyi bulabileceğiniz anlamına gelmiyor. Doğru bildiğiniz her kelime için 3 altın, 4 kelimelik tüm soruyu bildiğinizde 12 altın kazanıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bu altınlar ile tıkandığınız kelimelerde harf satın alarak bulmacaya ek ipucu sağlıyorsunuz.

Bunlara ek olarak resmi tam görebilmek için resimlere dokunarak büyültebilirsiniz. Oyun başlangıç olarak 100 sorudan oluşuyor. Oyunu sürdürmek yeni sorular görmek için sonrasında ek paket satın alabiliyorsunuz.

Ülkemizde böyle mobil uygulama/oyun konusunda çaba sarf eden insanlara cacıksever olarak teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Kelime Labirenti’ ni Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Geliştirici sosyal medya hesaplarına göz atmak isterseniz;

https://www.facebook.com/pmobile.android

http://muratoksuzer.blogspot.com.tr

Oyun geliştiricisine görüş ve önerileriniz için pmobilesoft@gmail.com adresinden mail atabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz