17 Eylül’de piyasaya çıkan PES 2016’da Türkiye’den sadece Galatasaray’ın olacağını yazmıştık. Eklenebilir takımlar kategorisinde gelecek olan Galatasaray oyunun piyasaya çıkan ilk sürümünde ne yazık ki yer almıyordu. Bu yüzden PES 2016 yı ilk satın alınların, PES 2016 da neden galatasaray yok şeklindeki sorularına yanıt olmaya çalışalım dedik.
1 Ekim’de yayınlanan datapack ile birlikte online modda oyuncuların performanslarına göre  daha dinamik kadro seçimleri ve offline modda dostluk maçı seçenekleri sunuyor. Aşağıdaki listede tüm güncellemeleri görebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
Live Updates (Roster Update for Online Modes) Quick Match
Online Divisions
Friendly Match Lobby
Team Play Lobby
Online Competitions
myClub

29 Ekimde yayınlanacak olan datapack ile de nihayet Galatasaray’ı PES 2016 sahnesinde görebileceğiz. Tüm takımlar a güncelleme sunulurken , ayrıca ligleri yer almayan bazı ülkelerin takımları da eklenecek. Güncellemenin tam listesini aşağıda görebilirsiniz.

Roster Updates All Teams
 Additional Teams Galatasaray
APOEL
Maccabi Tel Aviv
Panathinaikos
Qarabağ
HJK
Partizan Belgrade

 

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. Gönül ister ki takımlarımızın çoğu direk uluslar arası oyunlarda direk olsun. ancak sonradan gelen güncellemelerle oda kısıtlı olarak yerli takım ekleyebiliyoruz. spor gün geçtikçe önemsizleşiyor ülkemizde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz