YastığımŞekil.com – Hislerinize Tercüman Oluyor.
Yastığım Şekil, henüz 1,5 aylık bir girişim olmasına karşın şimdiden çok etkileyici bir kitleye ulaşmış, mutlu etmeyi ve mutluluğu yaymayı ilke edinmiş neşeli bir e-ticaret girişimi.
Emoji kullanımının hızla yayılması ve hislerimizi git gide daha sıklıkla emojilerle ifade etmeye başlamamızdan esinlenerek, emoji karakterlerini yumuşacık yastık ve minik aksesuar formlarında yeniden tasarlamış ve hayata geçirilmiş bir girişim.
Happieball adını verdikleri el yapımı ve tasarımı kendilerine ait olan aksesuarların üretiminde, kendilerine ek gelir yaratmak isteyen yetenekli bayanlarla çalışıyorlar ve böylelikle, aslında sosyal bir proje niteliği de taşıyorlar.
Happieball?lar, çantalar, araba aynaları, anahtarlıklar veya ev süsü olarak çeşitli kullanım alanlarına sahipler. Yastık ve Happieball?ların olduğu online mağazalarına çok yakında emoji konseptinde farklı nesneler de eklemeyi planlıyorlar.
Bir süre sonra ise Happieball markasıyla yurtdışına açılmayı ve çok daha geniş bir etki yaratabilecekleri büyük bir projeye dönüşmeyi hedefliyorlar.
İnteraktif sosyal medya hesapları, emojilerle ilgili haberler ve girişimci hayatından hikayelerin olacağı Emojiden Notlar adlı blogları ile Türk takipçilerle, emojilerle ilgili her türlü bilgiyi buluşturmaya kararlılar.
Yastığım Şekil, Çağrı Çelik, Elif Özgecan Hız ve Barış Hız‘ın bir süredir hayalini kurduğu ve temellerini mevcut işlerinde çalışırken attıkları bir girişim. Pazarlama, müşteri deneyimi ve iş geliştirme alanlarında farklı firmalarda kendilerini geliştirdikten sonra hep hayal ettikleri üzere keyifli ve mutlu mesajlar verebilecekleri bir alanda kendi işlerini kurmuşlar.
Yeni bir hediye fikri edinmek için ve bu sosyal girişimi yakından takip etmek için yastigimsekil.com‘u ziyaret edebilir, websitelerine mail adresinizi bırakarak e-bültenlerini takip edebilir, hislerinize tercüman olacak ürünlerini alabilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz