Yasesin.com – Yazarlık Sinema ve Senaryo Sosyal Ağı

0
868

Sinemaya, senaryo yazarlığına veya oyunculuğa ilgi duyanlar yasesin.com sosyal ağında buluşuyor.
Tüm üyeler ortak proje, fikir ve değerlendirme imkanlarını deneyimli yönetmen, yapımcı veya oyunculara sunma şansı yakalıyor.
Yasesin.com sinemaya özgü sosyal ağ olarak Türk girişimciler tarafından kuruldu. Sadece sinemayla profesyonel ilgili olanları değil, amatör de olsa sinemaya alaka duyan ve sinemayı takip eden herkesi bir araya getiriyor. Aynı zamanda yazarları da hedef ediniyor. Girişim sayesinde sinema ve yazarlık sektörü içerisindeki bilgiye ulaşma, iletişim ve etkileşim, iş imkanları, ortak proje için eleman temini gibi zorluklar ortadan kaldırılıyor.
Yasesin.com Hakkında
Bir sosyal ağ içerisinde yapılanlar yasesin.com ile de mümkün. Diğer üyelerle etkileşim sağlamak için grup oluşturmak bunlardan birisi. Kurulan gruplarda ortak proje çalışmaları için fikir alışverişi ve ortak bir hareket sağlanabiliyor.
Kısa filmler, tiyatro, senaryo, makale, kitap ve daha farklı projeleriniz işin içerisinde bulunan grup üyeleri, deneyimli yazar veya yönetmenlerle daha farklı boyutlara taşınma imkanı buluyor.
Planlanan etkinliklere yakın çevredeki üyelerin iştiraki sağlanabiliyor. Sinema, tiyatro, kurs veya daha farklı duyurular için etkinlik oluşturulması yetiyor. Haftanın belirlenen bir günü kitap ve yazarlar hakkında konuşmak isteyen kişilerin etkinlik düzenleyerek herhangi bir yerde toplanabiliyor.
Sinema ve yazarlığa dair her şey burada!
Üyeler arasında anlık mesajlaşma imkanı sunuluyor. Böylelikle sinema ve yazarlıkla ilgilenen kişilerle daha etkili iletişim sağlanabiliyor. Sinema ve yazarlık konusunda merak edilenler forum kanalında da tartışılmaya açılabiliyor. Böylece her üye olan kişi forumdaki konular hakkında fikir beyan ederek sinema veya yazarlık hakkında büyük bir bilgi bankası oluşmasına katkıda bulunuyor.
Yasesin.com
Forumların yanı sıra, yasesin.com blog sayfasında üyelerin makaleleri yayınlanabiliyor. Sinema veya yazarlığa dair herhangi bir konuda kaleme alınacak makalenin blog sayfasında yayınlanarak binlerce üyeye ulaştırılması sağlanıyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. çok güzel düşünceyle yola çıkılmış bir paylaşım sitesi,
    Türk girişimciler tarafından kurulduğu belirtiliyor,mesela bu siteye kimler üye,yeni üyelikler nasıl sağlanabilmektedir.Açıklama kısmında biraz daha detay bilgi verilebilir mi?
    Mesela ben sosyal içerikli,film yapılabilecek senaryolar yazıyorum,kimlerle görüşebilir,yazılanları nasıl değerlendirebilirim,
    veya kendimi geliştirmek için nasıl fayda sağlayabilirim?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz