GDG Tekirdağ ekibi 2018 yılına güzel bir etkinlik ile başlıyor var 3 Mart’ta Women TechMakers etkinliğini düzenleniyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Women TechMakers Tekirdağ başlığı altında 03 Mart 2018 tarihinde Çorlu Mühendislik Fakültesinde kadın bilişimcilere destek olmak, iş hayatındaki duruşları için ilham ve güç vermek adına etkinlik düzenleyecekler. 3 Mart Cumartesi düzenlenecek olan etkinlik 7 sunum ve 7 konuşmacıdan oluşacak ve 300+ katılımcının katılımı planlanıyor.

Etkinlik duyurusu yeni yapılmakla birlikte; detaylar ortaya çıktıkça HD Tekno Haber olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Daha önceki yıllara baktığımız zaman GDG Tekirdağ ekibinin son derece güzel etkinliklere imza attığını görüyoruz.

GDG DevFest Tekirdağ 2017, 2 Aralık Cumartesi günü Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesin’de gerçekleştirildi ve etkinliğe 354 kişi katıldı. Etkinlik 8 sunum, 3 Workshop’tan oluştu. Etkinlik sonunda yapılan çekilişte şanlı katılımcılardan biri General Mobile GM6 telefonunun sahibi oldu.

Women TechMakers Tekirdağ etkinliği ile ilgili detaylı bilgi almak ve takip etmek için aşağıda paylaştığımız web adresi ve sosyal meyda hesaplarını takip edebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/gdgtekirdag/
Twitter:     https://twitter.com/GdgTekirdag
Web Site:  www.gdgtekirdag.org

HD Tekno Haber olarak bizler de Women TechMakers Tekirdağ etkinliğinde basın sponsoru olarak yer alıyoruz ve etkinlik ile ilgili tüm detayları paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi ve GDG Tekirdağ ekibini takip edebilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz