Girişimcilik adına; Türkiye’deki büyük firmaların seyirci kalmayıp somut adımlarla desteklemeleri ekosisteme renk katmaya devam ediyor. Bankacılık sektörü TEB’in girişimleri neticesinde sektöre eğilmek durumunda kaldı ve kendilerince programlar hazırlamaya başladılar. Sektör adına güzel bir haber de Vodafone‘dan geldi.
Yeni iş fikirlerini ekonomiye kazandırmak amacıyla oluşturulan Vodafone Fikir Çarkı Girişimcilik Programıyla başlayan dönüşüm hareketi, iki ayda bir yayınlanacak olan Vodafone Fikir Çarkı dergisiyle sektörde söz sahibi olmak istiyor.
Bu yeni hareket ve dergi ile Vodafone FikirÇarkı, girişimcilik ekosistemindeki gelişmeleri yakından takip etmek isteyen ve dijital bir girişim fikrine sahip herkese dijital dönüşüm gündemine dair gelişmeleri, bilgileri aktarmayı ve yeni girişimcilere ilham vermeyi amaçlıyor.
Şu an için online pdf olarak erişebileceğiniz dergiye, Digital Age Temmuz sayısı ile birlikte basılı olarak da ulaşabileceksiniz. (Online okumak için http://www.vodafone.com.tr/ebulten/FikirCarki_01.pdf)

Vodafone Fikir Çarkı İlk Sayısı PDF
Vodafone Fikir Çarkı İlk Sayısı PDF

FikirÇarkı Nedir?

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Girişimcilere sermaye, zaman, bilgi ve network sağlamanın yanı sıra sisteme bir girişimci gözüyle bakarak inovatif çözümler üzerine yoğunlaşılmış bir girişim programıdır.
Vodafone – BUBA Kuluçka Merkezi ? Girişimcilerin iş fonksiyonlarına en etkin şekilde odaklanması adına her türlü stratejik, teknolojik ve pazarlama desteğini uzmanlardan direkt olarak alabilecekleri bir one-stop-shop kuluçka hizmeti veriyoruz.
Vodafone Mentorluk Desteği ? Türkiye?nin önde gelen başarılı iş adamları ile projeniz üzerinde birebir çalışma imkanı sunuyoruz.
Vodafone Network ? Girişiminizin büyümesi adına gereken iş bağlantıları için üst düzey Vodafone çalışanlarına ulaşmanızı sağlıyoruz.
Vodafone Operasyon Desteği ? Girişiminizin her türlü hukuki, muhasebe, finansal planlama ve teknolojik ihtiyacını karşılıyoruz.
Vodafone Finansman Desteği ? Projenizi hayata geçirmek veya kurulu işinizi daha da büyütmek için sermaye desteği veriyoruz.

Vodafone GirişimÇarkı programı ile Tohum Aşaması, Startup Aşaması, Büyüme Aşaması gibi her duruma göre farklı programlar sunarak girişimlere/girişimcilere destek olmaya devam ediyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz