New York Times muhabiri Mike Isaac tarafından bugün atılan bir Tweet ortaya yeni bir iddia attı.
Mike Isaac’ ın attığı Tweet aslında bir anket. Aşağıdaki Tweet’ te görüldüğü üzere Tweet’ in içeriği bir anketten başka bir şey değil.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam


Olur da Tweet silinirse bu detayı kaybetmemek adına atılan Tweet’ in ekran görüntüsünü de paylaşıyoruz. 
Twitter - Anket Ekran Görüntüsü
Twitter atılan bir Tweet ile daha fazla içerik sunmak adına değişik isimlerle adlandırdığı kartlar geliştiriyor. Kart çeşitlerine bu linke tıklayarak gidebilirsiniz.
Mesela App Card, attığınız bir tweet ile uygulamanızı tanıtabilirsiniz. Aynı zamanda takipçileriniz buradan tıklayarak uygulamanızı indirebilirler. Bunun gibi resim kartları, video kartları, galeri kartları gibi çeşitlerini sıralamak mümkün.
Twitter’ ın anket özelliğini de bir kart olarak geliştirmesi bekleniyor.
Tweet içinde anket yayınlamak şuan için sadece doğrulanmış profiller için aktif olarak kullanılıyor. Anket seçeneğinin tüm kullanıcılara sunulup sunulmayacağı ile ilgili kesin bir açıklama şimdilik yok.
Tweet içinde anket yayınlama özelliği tüm kullanıcılara açılırsa; atacağımız bir Tweet ile siz takipçilerimize duyurmuş oluruz.
? Twitter Kart Çeşitleri [Tıklayabilirsiniz]

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. Bu özellik gerçekten ülkemizde çok karşılık buldu. Siyasilerden bile aktif bir şekilde kullanıyor. Gerçekten güzel bir pazarlama çalışması oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz