Türkiye' de Sosyal Paylaşım Adresi: ModaSky

16
3165

Sosyal medyanın gücünü bilmeyen yoktur. Facebook toplamda 2 milyar kullanıcıyı zorlarken, çoğu sosyal medya girişimi de yarım milyarı zorluyor. Bu mecranın farkında olanlar farklı konseptlerde yeni / yerli girişimler çıkarmaya çalışıyorlar. Bunlardan bir tanesi de ModaSky.
ModaSky Nedir?
Sesiniz mi çok güzel? Yoksa iyi bir fotoğrafçı mısınız? Gündemle ilgili iddialı yorumlarınız mı var? Çok iyi bir YouTuber mısın? Farklı yetenekleriniz mi var? Yetenek yarışmalarına seçilmeyi beklemeyin  ModaSky  zaten bu hizmeti çoktandır veriyor. Sizi farklı kılacak olan videoları veya fotoğrafları çekip ModaSky sitesi üzerinden yayınlayın.
Farklılığınızı gösterin bazen en beklenmedik amatör videolar bile kısa sürede insanların sevgisini kazanabiliyor. Her ay binlerce kişi tarafından izleniyor. Ne kadar da tek düze ve sıradanlar. Oysaki şu anda ortalama bir televizyon dizisinden farksız. Unutmayın ki fenomen şansa değil ModaSky ‘da etkili videolar veya fotoğraflar yayınlamak. YouTube kullanıcılar ayrıca ModaSky üzerinden yayınladıkları videolar için Abone sayısını arttırabilir,  Sponsor bulabilir veya Reklam teklifleri alabilir.
Yeni sosyal medya aracı ModaSky‘ ı ziyaret edebilir, kendi profilinizi oluşturabilirsiniz.
Türkiye' de Sosyal Paylaşım Adresi: ModaSky

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

16 YORUMLAR

  1. Profil onaylanma süreci kişinin profil fotoğraf sayısı ve uygunluğuna bağlı olarak kendini doğru bir şekilde ifade etmesi profilin onaylanma sürecini etkilemektedir. Uygun olmayan profiller onaylanmadan silinmektedir.

  2. profili onaylı güzel kızlar bana ulaşsın nick: kemal35 yakışıklıyım merak etmeyin yoksa profilimi onaylamazlardı çetin gardaş herkesin profilini onaylamıyorlar 🙂

  3. Evet fotoğraf olmayanlarınkini siliyorlar direk adamlar belirtmiş ne kadar çok fotografın olursa bide güzel açıklarsan gerçekcilik artığından onaylama süreci hızlanıyor yorum gördüğüm kadarıyla en kısa sürede benim profilim onaylanmış galiba çok yakışıklıyım hahahahah

  4. Yav ne kadar boş işlerle uğraşan bir siteymiş. Üye oldum baktım domatesin ağaçta yetiştiğini sanan bir sürü oda hapsi yemiş doldurmuş oyun videolarını sizide bekleri sizide beklerim. Aman benim profilimi hemen silsinler ne fotoğraf yüklerim nede bir daha uğrarım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz