Turkcell erken aşamadaki teknoloji girişimlerine maddi ve manevi destek vereceğini açıkladı.
Turkcell’ in hayata geçirdiği Turkcell Partner Adaylığı Programı ile yaratıcı ve yenilikçi girişimler, Turkcell?in sunduğu imkanlardan karşılıksız yararlanabilecekler.
Sermayesi yaratıcılık ve yenilikçi olan girişimci şirketlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu durumun farkında olan Turkcell; geliştirdiği bu yeni program sayesinde Girişimcilerle daha samimi bir hava yakalayacak.
Turkcell Partner Adaylığı Programı’ na dahil olan girişimler Turkcell?in sunduğu girişim koçluğu, mentorluk, teknik altyapı ve finansman desteği gibi imkanlardan karşılıksız faydalanabilecekler.
Şu aşamada sunulan imkanlara bakıldığında aslında Turkcell, melek yatırımcılık rolüne giriyor.
Programa dahil olan girişimler Turkcell programı dahilinde ilerlemeye çalışırken; 3?12 aylık süreçte sunulan tüm bu destekler için geri ödeme yapmayacaklar.
İlk defa Turkcell Partner Adaylığı Programı’ na dahil olan girişimler yeterli gelişimi gösterip Turkcell ile partner olma yeterliliğine erişebilirse, bir sonraki aşama olan Turkcell Partner Network ekosistemine dahil olabilecekler. 
Turkcell Partner Network ekosistemine dahil olacak girişimler sistemde yer alan kişi ve kurumlar, kendi ürün ve servislerini mobilize ederek Turkcell?in bireysel ve kurumsal müşterilerine ulaşabilecekler. Bu durumda ciddi anlamda bir çevre edinmiş olurlar.
İlk programa dahil olduktan sonra, eğer partner olma yeterliliği elde edemezseniz bile oradaki süreç size ciddi anlamda deneyim kazandıracaktır. Ayrıca herhangi bir destek geri talep edilmediği için de bir sorumluluğunuz da olmayacaktır.
Turkcell?in sunduğu destek ve imkanlardan yararlanmak istiyrosanız turkcellpartner.com üzerinden 9 Aralık tarihine kadar online başvuru yapılabilirsiniz.
Girişimcilere sunulacak destekler için Turkcell’ in yayınladığı yazıyı okuyabilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz