Takip Edilecek Kaynak : Devnot.com

0
491

Türkiye’ de yazılım dünyası ile ilgili güzel makaleler yayınlayan bir sitenin daha tanıtımını yapmak istiyoruz. Devnot.com

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

İçerik paylaşımlarının yanında eğitimleri ile de ön plana çıkan kodedu.com hakkında bir yazıyı geçen hafta yayınlamıştık.

Devnot.com (Yazılımcının Magazini); Programlama, mobil teknolojiler, veritabanı, mimari, güvenlik ve yönetimsel konularıyla ilgili yoğun bir şekilde içerik paylaşan ekip, diğer içerik paylaşım sitelerinden farklı olarak çok sayıda uzmandan oluşan güçlü bir yazar kadrosundan oluşuyor.

Yazılım dillerinden bağımsız bir şekilde çok geniş bir yelpazade içerik üretiyorlar, yazılım ürünlerinin yeteneklerini aktarıyorlar. Yazılan her bir teknik makale baştan sona ilgili konuyu kapsayacak şekilde hazırlanıyor.

HD Tekno Haber olarak daha önce Devnot ekibinin yaptığı etkinlikler hakkında paylaşımlarımız olmuştu. Linkininden bakabilirsiniz. (Devnot Developer Summit – Devnot Yazılımcı Buluşmaları vb.)

İçerik paylaşımlarının yanı sıra Devnot TV kapsamında alanında uzman kişilerle röportajlar yapılıp sitede yayınlanıyor.

Devnot.com’ un YouTube hesabına abone olarak güncel etkinliklerinden – röportajlarından haberdar olabilirsiniz.

Devnot ekibinin geniş uzman kadrosuna dahil olmak ve yazarlardan birisi olmak isterseniz linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz