Steam de Bugüne kadar 39 TL satılan Euro Truck Simulator 2 oyun kısa süreliğine 9.75 TL Satılıyor. #evdekal sloganı ile steam indirimli oyun dağıtmaya devam ediyor.
Dünyanın en popüler çevrim içi oyun platformu olan Steam, zaman zaman çeşitli oyun kampanyaları düzenliyor. Şimdi yeni bir kampanya başlatan Steam 2012 yılında SCS Software Tarafından geliştirilen “Euro Truck Simulator 2” 6 nisana kadar 9.75′ TL den piyasaya sunuluyor.

Oyun, özellikle de evlerinizde kalmak zorunda olduğumuz şu günlerde saatlerinizi keyifli geçirebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Türkiye’deki oyun severler, araç temalı oyunları seviyorlar. Bu bağlamda yarış oyunlarının yanı sıra Euro Truck Simulator 2 gibi simülatör oyunlarının da ülkemizde hayli popüler olduğu bir gerçek.

Euro Turck Simulator 2” ye 9.75 TL olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler.

Steam, dünyanın en popüler çevrim içi oyun platformu. Dolayısıyla sizlerin de bir Steam hesabı olduğunu varsayarak doğrudan oyunu nasıl Steam kütüphanenize ekleyeceğinize bakalım. Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Euro Turck Simulator 2 ye Steam sayfasına erişin.

Söz konusu sayfada “Hesaba Ekle” olarak isimlendirilen bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.

Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada söz konusu oyunun hesabınıza eklendiğine dair bir mesaj alıyorsunuz.

Steam kütüphanenize erişin ve oyunu indirin. Artık Avrup’da Tır Şoförü olmak için hazırsınız demektir.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz